You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Луцьк - Кременчук
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Володимир АС-Павлоград АС

Відстань Луцьк - Кременчук 300 км
Тривалість маршруту 23:50 - 12:55
Ціна квитка на автобус 900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Луцьк - Кременчук через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 900.00 грн. відстань від Луцьк - Кременчук сягає біля 300 км, що в середньому займає близько 23:50 - 12:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Кременчук АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Луцьк - Кременчук

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Луцьк - Кременчук

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Луцьк - Кременчук протяжністю ~ 300 км. Подорожуючи автобусом з Луцьк - Кременчук, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 23:50 - 12:55 годин.


Час відправлення автобусів Луцьк - Кременчук: Щоденно

Щотижня між Луцьк - Кременчук курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Луцьк приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Луцьк до Кременчук відправляється о 23:50 ранку, а прибуває — о 12:55. Згідно з розкладом автобусів Луцьк - Кременчук, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 23:50 - 12:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Луцьк - Кременчук та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Луцьк і куди прибуває в Кременчук?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Луцьк до Кременчук, вам слід очікувати відправлення з автостанції Конякіна вул. 39 в Луцьк та прибуття на Театральна вулиця, 32/6 в Кременчук. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Луцьк - Кременчук

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Луцьк - Кременчук курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кременчук автобус добирається 23:50 - 12:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Луцьк - Кременчук. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Луцьк - Кременчук курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Луцьк - Кременчук: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Луцьк - Кременчук більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Луцьк - Кременчук

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Луцьк - Кременчук, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Луцьк - Кременчук, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Луцьк до Кременчук

 • Як легко сісти на автобус з Луцьк до Кременчук?
 • Подорож на автобусі з Луцьк до Кременчук може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Луцьк до Кременчук.
 • Скільки коштує квиток на автобус Луцьк - Кременчук?
 • Дешеві автобусні квитки з Луцьк до Кременчук коштують десь близько 900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Луцьк - Кременчук становить 900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Луцьк до Кременчук?
 • Час подорожі автобусом до Кременчук з Луцьк становить у середньому 23:50 - 12:55 на 300 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кременчук з Луцьк, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Луцьк у Кременчук?
 • Автобус з Луцьк до Кременчук відправляється о 23:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кременчук з Луцьк?
 • Автобус з Луцьк до Кременчук прибуває о 12:55.
 • Чи є прямі автобуси з Луцьк до Кременчук?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Луцьк до Кременчук з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кременчук з Луцьк?
 • Автобус з Луцьк до Кременчук прибуває о 12:55.
 • Які компанії подорожують з Луцьк у Кременчук?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Луцьк до Кременчук, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кременчук з Луцьк, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Луцьк автостанції можна доїхати до Кременчук? На який автобусний вокзал Кременчук ви прибуваєте з Луцьк?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Луцьк, Конякіна вул. 39, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кременчук,Театральна вулиця, 32/6, що також розташований недалеко від центру міста.