You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Луцьк - Познань

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Луцьк - Познань 730 км
Тривалість маршруту 22:00 - 12:00
Ціна квитка на автобус 1350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Луцьк - Познань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1350.00 грн. відстань від Луцьк - Познань сягає біля 730 км, що в середньому займає близько 22:00 - 12:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Познань АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Луцьк - Познань

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Луцьк - Познань

Рейс: Павлоград АС-Щецин АВ

Відстань Луцьк - Познань 460 км
Тривалість маршруту 22:10 - 11:50
Ціна квитка на автобус 1350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Луцьк - Познань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1350.00 грн. відстань від Луцьк - Познань сягає біля 460 км, що в середньому займає близько 22:10 - 11:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Познань АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Луцьк - Познань

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Луцьк - Познань

Рейс: Дніпро АВ-Познань АВ

Відстань Луцьк - Познань 600 км
Тривалість маршруту 22:10 - 11:50
Ціна квитка на автобус 1350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Луцьк - Познань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1350.00 грн. відстань від Луцьк - Познань сягає біля 600 км, що в середньому займає близько 22:10 - 11:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Познань АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Луцьк - Познань

Подорож на автобусі Луцьк - Познань

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Луцьк - Познань протяжністю ~ 730 км. Подорожуючи автобусом з Луцьк - Познань, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 22:00 - 12:00 годин.


Час відправлення автобусів Луцьк - Познань: Через день

Щотижня між Луцьк - Познань курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Луцьк приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Луцьк до Познань відправляється о 22:00 ранку, а прибуває — о 12:00. Згідно з розкладом автобусів Луцьк - Познань, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 22:00 - 12:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Луцьк - Познань та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Луцьк і куди прибуває в Познань?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Луцьк до Познань, вам слід очікувати відправлення з автостанції Конякіна вул. 39 в Луцьк та прибуття на вулиця Станіслава Матія; будинок 2 в Познань. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Луцьк - Познань

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Луцьк - Познань курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Познань автобус добирається 22:00 - 12:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Луцьк - Познань. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Луцьк - Познань курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Луцьк - Познань: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Луцьк - Познань більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Луцьк - Познань

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Луцьк - Познань, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Луцьк - Познань, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Луцьк до Познань

 • Як легко сісти на автобус з Луцьк до Познань?
 • Подорож на автобусі з Луцьк до Познань може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Луцьк до Познань.
 • Скільки коштує квиток на автобус Луцьк - Познань?
 • Дешеві автобусні квитки з Луцьк до Познань коштують десь близько 1350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Луцьк - Познань становить 1350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Луцьк до Познань?
 • Час подорожі автобусом до Познань з Луцьк становить у середньому 22:00 - 12:00 на 730 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Познань з Луцьк, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Луцьк у Познань?
 • Автобус з Луцьк до Познань відправляється о 22:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Познань з Луцьк?
 • Автобус з Луцьк до Познань прибуває о 12:00.
 • Чи є прямі автобуси з Луцьк до Познань?
 • Так, є прямий автобус через день з Луцьк до Познань з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Познань з Луцьк?
 • Автобус з Луцьк до Познань прибуває о 12:00.
 • Які компанії подорожують з Луцьк у Познань?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Луцьк до Познань, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Познань з Луцьк, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Луцьк автостанції можна доїхати до Познань? На який автобусний вокзал Познань ви прибуваєте з Луцьк?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Луцьк, Конякіна вул. 39, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Познань,вулиця Станіслава Матія; будинок 2, що також розташований недалеко від центру міста.