You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Звягель - Володава

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Звягель - Володава 300 км
Тривалість маршруту 19:40 - 03:30
Ціна квитка на автобус 2300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Звягель - Володава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2300.00 грн. відстань від Звягель - Володава сягає біля 300 км, що в середньому займає близько 19:40 - 03:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Володава "АЗС ORLEN". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Звягель - Володава

Подорож на автобусі Звягель - Володава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Звягель - Володава протяжністю ~ 300 км. Подорожуючи автобусом з Звягель - Володава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 19:40 - 03:30 годин.


Час відправлення автобусів Звягель - Володава: Через день

Щотижня між Звягель - Володава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Звягель приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Звягель до Володава відправляється о 19:40 ранку, а прибуває — о 03:30. Згідно з розкладом автобусів Звягель - Володава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 19:40 - 03:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Звягель - Володава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Звягель і куди прибуває в Володава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Звягель до Володава, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Шевченка; будинок 45 в Звягель та прибуття на вулиця Любельська; будинок 70 в Володава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Звягель - Володава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Звягель - Володава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Володава автобус добирається 19:40 - 03:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Звягель - Володава. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Звягель - Володава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Звягель - Володава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Звягель - Володава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Звягель - Володава

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Звягель - Володава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Звягель - Володава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Звягель до Володава

 • Як легко сісти на автобус з Звягель до Володава?
 • Подорож на автобусі з Звягель до Володава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Звягель до Володава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Звягель - Володава?
 • Дешеві автобусні квитки з Звягель до Володава коштують десь близько 2300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Звягель - Володава становить 2300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Звягель до Володава?
 • Час подорожі автобусом до Володава з Звягель становить у середньому 19:40 - 03:30 на 300 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Володава з Звягель, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Звягель у Володава?
 • Автобус з Звягель до Володава відправляється о 19:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Володава з Звягель?
 • Автобус з Звягель до Володава прибуває о 03:30.
 • Чи є прямі автобуси з Звягель до Володава?
 • Так, є прямий автобус через день з Звягель до Володава з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Володава з Звягель?
 • Автобус з Звягель до Володава прибуває о 03:30.
 • Які компанії подорожують з Звягель у Володава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Звягель до Володава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Володава з Звягель, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Звягель автостанції можна доїхати до Володава? На який автобусний вокзал Володава ви прибуваєте з Звягель?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Звягель, вулиця Шевченка; будинок 45, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Володава,вулиця Любельська; будинок 70, що також розташований недалеко від центру міста.