You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Звягель - Олександрiя

Рейс: Володимир АС-Павлоград АС

Відстань Звягель - Олександрiя 180 км
Тривалість маршруту 03:00 - 11:45
Ціна квитка на автобус 700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Звягель - Олександрiя через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Звягель - Олександрiя сягає біля 180 км, що в середньому займає близько 03:00 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Олександрія "АЗС OKKO". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Звягель - Олександрiя

Подорож на автобусі Звягель - Олександрiя

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Звягель - Олександрiя протяжністю ~ 180 км. Подорожуючи автобусом з Звягель - Олександрiя, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 03:00 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Звягель - Олександрiя: Щоденно

Щотижня між Звягель - Олександрiя курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Звягель приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Звягель до Олександрiя відправляється о 03:00 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Звягель - Олександрiя, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 03:00 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Звягель - Олександрiя та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Звягель і куди прибуває в Олександрiя?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Звягель до Олександрiя, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Шевченка; будинок 45 в Звягель та прибуття на вулиця Козацький шлях; будинок 95 в Олександрiя. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Звягель - Олександрiя

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Звягель - Олександрiя курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Олександрiя автобус добирається 03:00 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Звягель - Олександрiя. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Звягель - Олександрiя курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Звягель - Олександрiя: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Звягель - Олександрiя більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Звягель - Олександрiя

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Звягель - Олександрiя, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Звягель - Олександрiя, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Звягель до Олександрiя

 • Як легко сісти на автобус з Звягель до Олександрiя?
 • Подорож на автобусі з Звягель до Олександрiя може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Звягель до Олександрiя.
 • Скільки коштує квиток на автобус Звягель - Олександрiя?
 • Дешеві автобусні квитки з Звягель до Олександрiя коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Звягель - Олександрiя становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Звягель до Олександрiя?
 • Час подорожі автобусом до Олександрiя з Звягель становить у середньому 03:00 - 11:45 на 180 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Олександрiя з Звягель, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Звягель у Олександрiя?
 • Автобус з Звягель до Олександрiя відправляється о 03:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Олександрiя з Звягель?
 • Автобус з Звягель до Олександрiя прибуває о 11:45.
 • Чи є прямі автобуси з Звягель до Олександрiя?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Звягель до Олександрiя з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Олександрiя з Звягель?
 • Автобус з Звягель до Олександрiя прибуває о 11:45.
 • Які компанії подорожують з Звягель у Олександрiя?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Звягель до Олександрiя, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Олександрiя з Звягель, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Звягель автостанції можна доїхати до Олександрiя? На який автобусний вокзал Олександрiя ви прибуваєте з Звягель?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Звягель, вулиця Шевченка; будинок 45, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Олександрiя,вулиця Козацький шлях; будинок 95, що також розташований недалеко від центру міста.