You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Конін - Бердичів

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Конін - Бердичів 480 км
Тривалість маршруту 11:40 - 05:50
Ціна квитка на автобус 1750.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Конін - Бердичів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1750.00 грн. відстань від Конін - Бердичів сягає біля 480 км, що в середньому займає близько 11:40 - 05:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бердичів "АЗС ANP". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Конін - Бердичів

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Конін - Бердичів

Рейс: Познань АВ-Дніпро АВ

Відстань Конін - Бердичів 560 км
Тривалість маршруту 11:40 - 05:50
Ціна квитка на автобус 1750.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Конін - Бердичів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1750.00 грн. відстань від Конін - Бердичів сягає біля 560 км, що в середньому займає близько 11:40 - 05:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бердичів "АЗС ANP". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Конін - Бердичів

Подорож на автобусі Конін - Бердичів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Конін - Бердичів протяжністю ~ 480 км. Подорожуючи автобусом з Конін - Бердичів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:40 - 05:50 годин.


Час відправлення автобусів Конін - Бердичів: Через день

Щотижня між Конін - Бердичів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Конін приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Конін до Бердичів відправляється о 11:40 ранку, а прибуває — о 05:50. Згідно з розкладом автобусів Конін - Бердичів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:40 - 05:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Конін - Бердичів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Конін і куди прибуває в Бердичів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Конін до Бердичів, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Колейова; будинок 1 в Конін та прибуття на траса М21 в Бердичів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Конін - Бердичів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Конін - Бердичів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Бердичів автобус добирається 11:40 - 05:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Конін - Бердичів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Конін - Бердичів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Конін - Бердичів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Конін - Бердичів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Конін - Бердичів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Конін - Бердичів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Конін - Бердичів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Конін до Бердичів

 • Як легко сісти на автобус з Конін до Бердичів?
 • Подорож на автобусі з Конін до Бердичів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Конін до Бердичів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Конін - Бердичів?
 • Дешеві автобусні квитки з Конін до Бердичів коштують десь близько 1750.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Конін - Бердичів становить 1750.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Конін до Бердичів?
 • Час подорожі автобусом до Бердичів з Конін становить у середньому 11:40 - 05:50 на 480 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Бердичів з Конін, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Конін у Бердичів?
 • Автобус з Конін до Бердичів відправляється о 11:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Бердичів з Конін?
 • Автобус з Конін до Бердичів прибуває о 05:50.
 • Чи є прямі автобуси з Конін до Бердичів?
 • Так, є прямий автобус через день з Конін до Бердичів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Бердичів з Конін?
 • Автобус з Конін до Бердичів прибуває о 05:50.
 • Які компанії подорожують з Конін у Бердичів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Конін до Бердичів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Бердичів з Конін, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Конін автостанції можна доїхати до Бердичів? На який автобусний вокзал Бердичів ви прибуваєте з Конін?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Конін, вулиця Колейова; будинок 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Бердичів,траса М21, що також розташований недалеко від центру міста.