You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Катовiце - Первомайськ
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Катовiце - Первомайськ 1061 км
Тривалість маршруту 14:55 - 08:15
Ціна квитка на автобус 2000.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Катовiце - Первомайськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2000.00 грн. відстань від Катовiце - Первомайськ сягає біля 1061 км, що в середньому займає близько 14:55 - 08:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Первомайськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Катовiце - Первомайськ

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Катовiце - Первомайськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Катовiце - Первомайськ протяжністю ~ 1061 км. Подорожуючи автобусом з Катовiце - Первомайськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:55 - 08:15 годин.


Час відправлення автобусів Катовiце - Первомайськ: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Катовiце - Первомайськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Катовiце приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Катовiце до Первомайськ відправляється о 14:55 ранку, а прибуває — о 08:15. Згідно з розкладом автобусів Катовiце - Первомайськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:55 - 08:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Катовiце - Первомайськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Катовiце і куди прибуває в Первомайськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Катовiце до Первомайськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Садова в Катовiце та прибуття на М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Катовiце - Первомайськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Катовiце - Первомайськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Первомайськ автобус добирається 14:55 - 08:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Катовiце - Первомайськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Катовiце - Первомайськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Катовiце - Первомайськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Катовiце - Первомайськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Катовiце - Первомайськ

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Катовiце - Первомайськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Катовiце - Первомайськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Катовiце до Первомайськ

 • Як легко сісти на автобус з Катовiце до Первомайськ?
 • Подорож на автобусі з Катовiце до Первомайськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Катовiце до Первомайськ.
 • Скільки коштує квиток на автобус Катовiце - Первомайськ?
 • Дешеві автобусні квитки з Катовiце до Первомайськ коштують десь близько 2000.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Катовiце - Первомайськ становить 2000.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Катовiце до Первомайськ?
 • Час подорожі автобусом до Первомайськ з Катовiце становить у середньому 14:55 - 08:15 на 1061 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Первомайськ з Катовiце, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Катовiце у Первомайськ?
 • Автобус з Катовiце до Первомайськ відправляється о 14:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Катовiце?
 • Автобус з Катовiце до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Чи є прямі автобуси з Катовiце до Первомайськ?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Катовiце до Первомайськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Первомайськ з Катовiце?
 • Автобус з Катовiце до Первомайськ прибуває о 08:15.
 • Які компанії подорожують з Катовiце у Первомайськ?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Катовiце до Первомайськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Первомайськ з Катовiце, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Катовiце автостанції можна доїхати до Первомайськ? На який автобусний вокзал Первомайськ ви прибуваєте з Катовiце?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Катовiце, вулиця Садова, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Первомайськ,М. Виноградського вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.