You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Катовiце - Вознесенськ

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Катовiце - Вознесенськ1138 км
Тривалість маршруту14:55 - 09:55
Ціна квитка на автобус2200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Катовiце - Вознесенськ через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2200.00 грн. відстань від Катовiце - Вознесенськ сягає біля 1138 км, що в середньому займає близько 14:55 - 09:55. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вознесенськ АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Катовiце - Вознесенськ

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Катовiце - Вознесенськ

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Катовiце - Вознесенськ протяжністю ~ 1138 км. Подорожуючи автобусом з Катовiце - Вознесенськ, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:55 - 09:55 годин.


Час відправлення автобусів Катовiце - Вознесенськ: Через день

Щотижня між Катовiце - Вознесенськ курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Катовiце приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Катовiце до Вознесенськ відправляється о 14:55 ранку, а прибуває — о 09:55. Згідно з розкладом автобусів Катовiце - Вознесенськ, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:55 - 09:55 годин. Для перегляду розкладу автобусів Катовiце - Вознесенськ та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Катовiце і куди прибуває в Вознесенськ?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Катовiце до Вознесенськ, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Садова в Катовiце та прибуття на Київська вул. 148 в Вознесенськ. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Катовiце

Автовокзал у місті Катовіце, розташований на вулиці Sądowa 5, є одним з найбільших та найважливіших транспортних вузлів у цьому регіоні. Він забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і відвідувачів міста, дозволяючи подорожувати як в межах Катовіц, так і за їх межі.

Автобусна зупинка на автовокзалі вулиці Sądowa 5 обладнана сучасними павільйонами та електронними інформаційними табло, які надають пасажирам актуальну інформацію про розклад руху автобусів та прибуття та відправлення рейсів. Також тут знаходяться зручні лавки для відпочинку та очікування.

Автовокзал у місті Катовіце обслуговує різноманітні міські та міжміські маршрути, з'єднуючи місто з іншими населеними пунктами Польщі та міжнародними напрямками. Регулярний рух автобусів забезпечує пасажирам зручність у плануванні подорожей та їхній мобільності.

Навколо автовокзалу розташовані різноманітні сервіси та зручності, такі як кафе, ресторани, магазини та інші послуги, що створює додаткові можливості для пасажирів під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Автовокзал вулиці Sądowa 5 у Катовіцах має добре розвинену транспортну інфраструктуру та зручність для пішоходів, що робить його популярним місцем для подорожей та пересадок. Завдяки високому рівню сервісу та зручностям, ця автобусна зупинка забезпечує пасажирам комфортне та ефективне використання громадського транспорту у Катовіцах.

Вознесенськ

Автовокзал у місті Вознесенськ є важливим транспортним вузлом для жителів та гостей міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту та з'єднуючи Вознесенськ з іншими населеними пунктами України.

Опис зупинки

Інфраструктура

Автобусна зупинка на автовокзалі Вознесенська обладнана критими павільйонами, які захищають пасажирів від негоди та створюють комфортні умови для очікування. Для зручності пасажирів на зупинці встановлені лавки для сидіння, а також інформаційні табло, що відображають розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів.

Маршрути

Автовокзал Вознесенськ обслуговує широкий спектр автобусних маршрутів, включаючи місцеві та міжміські рейси. Від автовокзалу відправляються автобуси до таких міст, як Миколаїв, Одеса, Київ, Херсон та інших. Це дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки і легко діставатися до місць призначення.

Зручності

Навколо автовокзалу Вознесенська розташовані різноманітні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, магазини, аптеки та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Безпека

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Для додаткової безпеки можуть бути встановлені системи відеоспостереження. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечує безпеку для пішоходів і транспорту.

Загальне враження

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу у Вознесенську, відзначаючи його комфортність, безпеку та добрий рівень обслуговування. Адміністрація автовокзалу постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи подальшу модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей.



Які перевізники пропонують подорож з Катовiце - Вознесенськ

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Катовiце - Вознесенськ курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вознесенськ автобус добирається 14:55 - 09:55, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Катовiце - Вознесенськ. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Катовiце - Вознесенськ курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Катовiце - Вознесенськ: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Катовiце - Вознесенськ більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Катовiце - Вознесенськ

Квитки на автобус з Катовiце до Вознесенськ слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Катовiце - Вознесенськ, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Катовiце - Вознесенськ, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Катовiце до Вознесенськ

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Катовiце до Вознесенськ?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Катовiце до Вознесенськ. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Катовiце до Вознесенськ?
  • Подорож на автобусі з Катовiце до Вознесенськ може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Катовiце до Вознесенськ.
  • Скільки коштує квиток на автобус Катовiце - Вознесенськ?
  • Дешеві автобусні квитки з Катовiце до Вознесенськ коштують десь близько 2200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Катовiце - Вознесенськ становить 2200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Катовiце в Вознесенськ?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Катовiце - Вознесенськ. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Катовiце - Вознесенськ?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Катовiце до Вознесенськ залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 1100.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 1540.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Катовiце до Вознесенськ?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Катовiце до Вознесенськ. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Катовiце до Вознесенськ?
  • Час подорожі автобусом до Вознесенськ з Катовiце становить у середньому 14:55 - 09:55 на 1138 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вознесенськ з Катовiце, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Катовiце у Вознесенськ?
  • Автобус з Катовiце до Вознесенськ відправляється о 14:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Вознесенськ з Катовiце?
  • Автобус з Катовiце до Вознесенськ прибуває о 09:55.
  • Чи є прямі автобуси з Катовiце до Вознесенськ?
  • Так, є прямий автобус через день з Катовiце до Вознесенськ з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Катовiце у Вознесенськ?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Катовiце до Вознесенськ, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вознесенськ з Катовiце, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Катовiце автостанції можна доїхати до Вознесенськ? На який автобусний вокзал Вознесенськ ви прибуваєте з Катовiце?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Катовiце, вулиця Садова, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вознесенськ,Київська вул. 148, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Катовiце - Вознесенськ?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Катовiце до Вознесенськ на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Катовiце в Вознесенськ?
  • Пасажири, які подорожують з Катовiце до Вознесенськ, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Катовiце в Вознесенськ?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Катовiце до Вознесенськ, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Катовiце до Вознесенськ екологічно?
  • Подорож автобусом із Катовiце до Вознесенськ є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.