You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Катовiце - Умань

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Катовiце - Умань949 км
Тривалість маршруту14:55 - 06:50
Ціна квитка на автобус1700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Катовiце - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1700.00 грн. відстань від Катовiце - Умань сягає біля 949 км, що в середньому займає близько 14:55 - 06:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Катовiце - Умань

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500

Подорож на автобусі Катовiце - Умань

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Катовiце - Умань протяжністю ~ 949 км. Подорожуючи автобусом з Катовiце - Умань, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:55 - 06:50 годин.


Час відправлення автобусів Катовiце - Умань: Через день

Щотижня між Катовiце - Умань курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Катовiце приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Катовiце до Умань відправляється о 14:55 ранку, а прибуває — о 06:50. Згідно з розкладом автобусів Катовiце - Умань, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:55 - 06:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Катовiце - Умань та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Катовiце і куди прибуває в Умань?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Катовiце до Умань, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Садова в Катовiце та прибуття на Київська вул. 1 в Умань. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Катовiце

Автовокзал у місті Катовіце, розташований на вулиці Sądowa 5, є одним з найбільших та найважливіших транспортних вузлів у цьому регіоні. Він забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і відвідувачів міста, дозволяючи подорожувати як в межах Катовіц, так і за їх межі.

Автобусна зупинка на автовокзалі вулиці Sądowa 5 обладнана сучасними павільйонами та електронними інформаційними табло, які надають пасажирам актуальну інформацію про розклад руху автобусів та прибуття та відправлення рейсів. Також тут знаходяться зручні лавки для відпочинку та очікування.

Автовокзал у місті Катовіце обслуговує різноманітні міські та міжміські маршрути, з'єднуючи місто з іншими населеними пунктами Польщі та міжнародними напрямками. Регулярний рух автобусів забезпечує пасажирам зручність у плануванні подорожей та їхній мобільності.

Навколо автовокзалу розташовані різноманітні сервіси та зручності, такі як кафе, ресторани, магазини та інші послуги, що створює додаткові можливості для пасажирів під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Автовокзал вулиці Sądowa 5 у Катовіцах має добре розвинену транспортну інфраструктуру та зручність для пішоходів, що робить його популярним місцем для подорожей та пересадок. Завдяки високому рівню сервісу та зручностям, ця автобусна зупинка забезпечує пасажирам комфортне та ефективне використання громадського транспорту у Катовіцах.

Умань

Автовокзал в місті Умань, розташований за адресою вулиця Київська, 1, є важливим транспортним вузлом, який обслуговує численні міжміські та місцеві автобусні маршрути. Цей автовокзал є головним транспортним центром міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Умані.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. Тут встановлено лавки для комфортного очікування транспорту, а також інформаційні табло з розкладом руху автобусів, що допомагають пасажирам планувати свої поїздки. Інфраструктура зупинки передбачає наявність смітників та освітлення, що підтримує її чистоту і безпеку в темний час доби.

Автовокзал обслуговує численні автобусні маршрути, які з’єднують Умань з іншими містами України та забезпечують регулярне та зручне сполучення. Крім міжміських маршрутів, зупинка також обслуговує місцеві автобуси, що з’єднують різні райони міста. Автобуси курсують з регулярними інтервалами, що дозволяє пасажирам швидко дістатися до місця призначення.

Навколо автовокзалу розташовані різні об'єкти міської інфраструктури, включаючи магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для пасажирів, які можуть скористатися різними послугами під час очікування автобуса. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як адміністративні будівлі та навчальні заклади, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки пасажирів. Вокзал також обладнаний системою відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, наявні зручні пішохідні переходи та транспортні розв’язки, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу, відзначаючи його комфортність, безпеку та високу якість обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста та адміністрація автовокзалу планують подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Катовiце - Умань

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Катовiце - Умань курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Умань автобус добирається 14:55 - 06:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Катовiце - Умань. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Катовiце - Умань курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Катовiце - Умань: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Катовiце - Умань більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Катовiце - Умань

Квитки на автобус з Катовiце до Умань слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Катовiце - Умань, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Катовiце - Умань, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Катовiце до Умань

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Катовiце до Умань?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Катовiце до Умань. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Катовiце до Умань?
  • Подорож на автобусі з Катовiце до Умань може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Катовiце до Умань.
  • Скільки коштує квиток на автобус Катовiце - Умань?
  • Дешеві автобусні квитки з Катовiце до Умань коштують десь близько 1700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Катовiце - Умань становить 1700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Катовiце в Умань?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Катовiце - Умань. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Катовiце - Умань?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Катовiце до Умань залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 850.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 1190.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Катовiце до Умань?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Катовiце до Умань. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Катовiце до Умань?
  • Час подорожі автобусом до Умань з Катовiце становить у середньому 14:55 - 06:50 на 949 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Умань з Катовiце, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Катовiце у Умань?
  • Автобус з Катовiце до Умань відправляється о 14:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Умань з Катовiце?
  • Автобус з Катовiце до Умань прибуває о 06:50.
  • Чи є прямі автобуси з Катовiце до Умань?
  • Так, є прямий автобус через день з Катовiце до Умань з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Катовiце у Умань?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Катовiце до Умань, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Умань з Катовiце, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Катовiце автостанції можна доїхати до Умань? На який автобусний вокзал Умань ви прибуваєте з Катовiце?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Катовiце, вулиця Садова, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Умань,Київська вул. 1, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Катовiце - Умань?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Катовiце до Умань на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Катовiце в Умань?
  • Пасажири, які подорожують з Катовiце до Умань, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Катовiце в Умань?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Катовiце до Умань, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Катовiце до Умань екологічно?
  • Подорож автобусом із Катовiце до Умань є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.