You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Катовiце - Львів
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Катовiце - Львів 422 км
Тривалість маршруту 14:55 - 23:35
Ціна квитка на автобус 1000.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Катовiце - Львів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1000.00 грн. відстань від Катовiце - Львів сягає біля 422 км, що в середньому займає близько 14:55 - 23:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Львів АС8. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Катовiце - Львів

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Катовiце - Львів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Катовiце - Львів протяжністю ~ 422 км. Подорожуючи автобусом з Катовiце - Львів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:55 - 23:35 годин.


Час відправлення автобусів Катовiце - Львів: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Катовiце - Львів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Катовiце приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Катовiце до Львів відправляється о 14:55 ранку, а прибуває — о 23:35. Згідно з розкладом автобусів Катовiце - Львів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:55 - 23:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Катовiце - Львів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Катовiце і куди прибуває в Львів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Катовiце до Львів, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Садова в Катовiце та прибуття на Двірцева пл. 1 в Львів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Катовiце - Львів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Катовiце - Львів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Львів автобус добирається 14:55 - 23:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Катовiце - Львів. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Катовiце - Львів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Катовiце - Львів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Катовiце - Львів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Катовiце - Львів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Катовiце - Львів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Катовiце - Львів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Катовiце до Львів

 • Як легко сісти на автобус з Катовiце до Львів?
 • Подорож на автобусі з Катовiце до Львів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Катовiце до Львів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Катовiце - Львів?
 • Дешеві автобусні квитки з Катовiце до Львів коштують десь близько 1000.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Катовiце - Львів становить 1000.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Катовiце до Львів?
 • Час подорожі автобусом до Львів з Катовiце становить у середньому 14:55 - 23:35 на 422 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Львів з Катовiце, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Катовiце у Львів?
 • Автобус з Катовiце до Львів відправляється о 14:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Катовiце?
 • Автобус з Катовiце до Львів прибуває о 23:35.
 • Чи є прямі автобуси з Катовiце до Львів?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Катовiце до Львів з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Львів з Катовiце?
 • Автобус з Катовiце до Львів прибуває о 23:35.
 • Які компанії подорожують з Катовiце у Львів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Катовiце до Львів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Львів з Катовiце, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Катовiце автостанції можна доїхати до Львів? На який автобусний вокзал Львів ви прибуваєте з Катовiце?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Катовiце, вулиця Садова, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Львів,Двірцева пл. 1, що також розташований недалеко від центру міста.