You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Варшава - Рівне

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Варшава - Рівне 600 км
Тривалість маршруту 09:00 - 23:20
Ціна квитка на автобус 1115.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Варшава - Рівне через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1115.00 грн. відстань від Варшава - Рівне сягає біля 600 км, що в середньому займає близько 09:00 - 23:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Рівне АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Варшава - Рівне

Подорож на автобусі Варшава - Рівне

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Варшава - Рівне протяжністю ~ 600 км. Подорожуючи автобусом з Варшава - Рівне, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:00 - 23:20 годин.


Час відправлення автобусів Варшава - Рівне: Щоденно

Щотижня між Варшава - Рівне курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Варшава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Варшава до Рівне відправляється о 09:00 ранку, а прибуває — о 23:20. Згідно з розкладом автобусів Варшава - Рівне, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:00 - 23:20 годин. Для перегляду розкладу автобусів Варшава - Рівне та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Варшава і куди прибуває в Рівне?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Варшава до Рівне, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Генерала Віктора Томмі; будинок 1a в Варшава та прибуття на Київська вул. 40 в Рівне. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Варшава - Рівне

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Варшава - Рівне курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Рівне автобус добирається 09:00 - 23:20, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Варшава - Рівне. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Варшава - Рівне курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Варшава - Рівне: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Варшава - Рівне більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Варшава - Рівне

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Варшава - Рівне, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Варшава - Рівне, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Варшава до Рівне

 • Як легко сісти на автобус з Варшава до Рівне?
 • Подорож на автобусі з Варшава до Рівне може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Варшава до Рівне.
 • Скільки коштує квиток на автобус Варшава - Рівне?
 • Дешеві автобусні квитки з Варшава до Рівне коштують десь близько 1115.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Варшава - Рівне становить 1115.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Варшава до Рівне?
 • Час подорожі автобусом до Рівне з Варшава становить у середньому 09:00 - 23:20 на 600 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Рівне з Варшава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Варшава у Рівне?
 • Автобус з Варшава до Рівне відправляється о 09:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рівне з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Рівне прибуває о 23:20.
 • Чи є прямі автобуси з Варшава до Рівне?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Варшава до Рівне з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Рівне з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Рівне прибуває о 23:20.
 • Які компанії подорожують з Варшава у Рівне?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Варшава до Рівне, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Рівне з Варшава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Варшава автостанції можна доїхати до Рівне? На який автобусний вокзал Рівне ви прибуваєте з Варшава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Варшава, вулиця Генерала Віктора Томмі; будинок 1a, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Рівне,Київська вул. 40, що також розташований недалеко від центру міста.