You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Варшава - Млинів

Рейс: Варшава Аеропорт -Модлін-Рівне АВ

Відстань Варшава - Млинів500 км
Тривалість маршруту09:00 - 21:35
Ціна квитка на автобус1115.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЩоденно
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 4:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Варшава - Млинів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1115.00 грн. відстань від Варшава - Млинів сягає біля 500 км, що в середньому займає близько 09:00 - 21:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Млинів АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Варшава - Млинів

Графік відправлень:

2024-07-21
2024-07-22
2024-07-23
2024-07-24
2024-07-25
2024-07-26
2024-07-27
2024-07-28
2024-07-29
2024-07-30
2024-07-31
2024-08-01
2024-08-02
2024-08-03
2024-08-04
2024-08-05
2024-08-06
2024-08-07
2024-08-08
2024-08-09
2024-08-10
2024-08-11

Подорож на автобусі Варшава - Млинів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Варшава - Млинів протяжністю ~ 500 км. Подорожуючи автобусом з Варшава - Млинів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:00 - 21:35 годин.


Час відправлення автобусів Варшава - Млинів: Щоденно

Щотижня між Варшава - Млинів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Варшава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Варшава до Млинів відправляється о 09:00 ранку, а прибуває — о 21:35. Згідно з розкладом автобусів Варшава - Млинів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:00 - 21:35 годин. Для перегляду розкладу автобусів Варшава - Млинів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Варшава і куди прибуває в Млинів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Варшава до Млинів, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Генерала Віктора Томмі; будинок 1a в Варшава та прибуття на Рівненська вулиця,1 в Млинів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Варшава

Млинів

Автовокзал у смт Млинів, розташований за адресою вулиця Рівненська, 1, є важливим транспортним вузлом, який обслуговує як внутрішні, так і міжміські автобусні маршрути. Цей автовокзал забезпечує жителям та гостям Млинова зручний доступ до громадського транспорту, з'єднуючи селище з іншими населеними пунктами Рівненської області та України.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана критими павільйонами, що забезпечують пасажирам комфортне очікування, захищаючи їх від негоди. Для зручності пасажирів тут встановлено лавки для сидіння, а також інформаційні табло, на яких відображається розклад руху автобусів та актуальна інформація про прибуття і відправлення рейсів.

Автовокзал обслуговує різноманітні автобусні маршрути, зокрема міжміські рейси до таких міст, як Рівне, Луцьк, Дубно та інші. Регулярний рух автобусів дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки і бути мобільними.

Навколо автовокзалу розташовані різноманітні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, магазини та інші сервісні установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження для додаткової безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, забезпечуючи безпеку для пішоходів та транспорту завдяки зручним пішохідним переходам та транспортним розв'язкам.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу на вулиці Рівненській, 1 у Млинові, відзначаючи його комфортність, безпеку та добрий рівень обслуговування. Адміністрація автовокзалу постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей.Які перевізники пропонують подорож з Варшава - Млинів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Варшава - Млинів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Млинів автобус добирається 09:00 - 21:35, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Варшава - Млинів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Варшава - Млинів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Варшава - Млинів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Варшава - Млинів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Варшава - Млинів

Квитки на автобус з Варшава до Млинів слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Варшава - Млинів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Варшава - Млинів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Варшава до Млинів

 • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Варшава до Млинів?
 • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Варшава до Млинів. Це так просто!
 • Як легко сісти на автобус з Варшава до Млинів?
 • Подорож на автобусі з Варшава до Млинів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Варшава до Млинів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Варшава - Млинів?
 • Дешеві автобусні квитки з Варшава до Млинів коштують десь близько 1115.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Варшава - Млинів становить 1115.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Варшава в Млинів?
 • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Варшава - Млинів. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
 • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Варшава - Млинів?
 • Вартість квитка на дитячий автобус з Варшава до Млинів залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 557.5 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 780.5 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
 • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Варшава до Млинів?
 • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Варшава до Млинів. Ви можете перевірити розклад рейсів ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
 • Скільки часу триває автобус з Варшава до Млинів?
 • Час подорожі автобусом до Млинів з Варшава становить у середньому 09:00 - 21:35 на 500 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Млинів з Варшава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Варшава у Млинів?
 • Автобус з Варшава до Млинів відправляється о 09:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Млинів з Варшава?
 • Автобус з Варшава до Млинів прибуває о 21:35.
 • Чи є прямі автобуси з Варшава до Млинів?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Варшава до Млинів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • Які компанії подорожують з Варшава у Млинів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Варшава до Млинів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Млинів з Варшава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Варшава автостанції можна доїхати до Млинів? На який автобусний вокзал Млинів ви прибуваєте з Варшава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Варшава, вулиця Генерала Віктора Томмі; будинок 1a, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Млинів,Рівненська вулиця,1, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Як мені скасувати квиток на рейс Варшава - Млинів?
 • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
  Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
 • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Варшава до Млинів на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
 • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
  Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
 • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Варшава в Млинів?
 • Пасажири, які подорожують з Варшава до Млинів, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
 • Які послуги пропонують автобуси з Варшава в Млинів?
 • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Варшава до Млинів, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
 • Чи подорожувати автобусом з Варшава до Млинів екологічно?
 • Подорож автобусом із Варшава до Млинів є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.