You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Рівне - Варшава
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Рівне АВ-Варшава Аеропорт -Модлін

Відстань Рівне - Варшава 600 км
Тривалість маршруту 06:30 - 18:50
Ціна квитка на автобус 1115.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Рівне - Варшава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1115.00 грн. відстань від Рівне - Варшава сягає біля 600 км, що в середньому займає близько 06:30 - 18:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Варшава Аеропорт -Модлін. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Рівне - Варшава

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Рівне - Варшава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Рівне - Варшава протяжністю ~ 600 км. Подорожуючи автобусом з Рівне - Варшава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:30 - 18:50 годин.


Час відправлення автобусів Рівне - Варшава: Щоденно

Щотижня між Рівне - Варшава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Рівне приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Рівне до Варшава відправляється о 06:30 ранку, а прибуває — о 18:50. Згідно з розкладом автобусів Рівне - Варшава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:30 - 18:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Рівне - Варшава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Рівне і куди прибуває в Варшава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Рівне до Варшава, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 40 в Рівне та прибуття на вулиця Генерала Віктора Томмі; будинок 1a в Варшава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Рівне - Варшава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Рівне - Варшава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Варшава автобус добирається 06:30 - 18:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Рівне - Варшава. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Рівне - Варшава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Рівне - Варшава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Рівне - Варшава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Рівне - Варшава

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Рівне - Варшава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Рівне - Варшава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Рівне до Варшава

 • Як легко сісти на автобус з Рівне до Варшава?
 • Подорож на автобусі з Рівне до Варшава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Рівне до Варшава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Рівне - Варшава?
 • Дешеві автобусні квитки з Рівне до Варшава коштують десь близько 1115.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Рівне - Варшава становить 1115.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Рівне до Варшава?
 • Час подорожі автобусом до Варшава з Рівне становить у середньому 06:30 - 18:50 на 600 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Варшава з Рівне, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Рівне у Варшава?
 • Автобус з Рівне до Варшава відправляється о 06:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Варшава з Рівне?
 • Автобус з Рівне до Варшава прибуває о 18:50.
 • Чи є прямі автобуси з Рівне до Варшава?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Рівне до Варшава з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Варшава з Рівне?
 • Автобус з Рівне до Варшава прибуває о 18:50.
 • Які компанії подорожують з Рівне у Варшава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Рівне до Варшава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Варшава з Рівне, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Рівне автостанції можна доїхати до Варшава? На який автобусний вокзал Варшава ви прибуваєте з Рівне?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Рівне, Київська вул. 40, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Варшава,вулиця Генерала Віктора Томмі; будинок 1a, що також розташований недалеко від центру міста.