You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Млинів - Варшава

Рейс: Рівне АВ-Варшава Аеропорт -Модлін

Відстань Млинів - Варшава450 км
Тривалість маршруту08:10 - 18:00
Ціна квитка на автобус1050.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЩоденно
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 4:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Млинів - Варшава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1050.00 грн. відстань від Млинів - Варшава сягає біля 450 км, що в середньому займає близько 08:10 - 18:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Варшава АВ Заходня. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Млинів - Варшава

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-23
2024-07-24
2024-07-25
2024-07-26
2024-07-27
2024-07-28
2024-07-29
2024-07-30
2024-07-31
2024-08-01
2024-08-02
2024-08-03
2024-08-04
2024-08-05
2024-08-06
2024-08-07
2024-08-08
2024-08-09
2024-08-10
2024-08-11

Поїздка автобусом з Млинова до Варшави — це зручний спосіб дістатися з України до Польщі, охоплюючи відстань приблизно 500 кілометрів. Ця подорож дає можливість побачити мальовничі пейзажі Волині та центральної Польщі, пропонуючи пасажирам комфорт та зручність на всьому маршруті.

Автобуси, які обслуговують цей маршрут, зазвичай оснащені зручними сидіннями, кондиціонерами, безкоштовним Wi-Fi та розетками для зарядки електронних пристроїв. Це дозволяє пасажирам відчувати себе комфортно протягом всієї подорожі, яка триває близько 10-12 годин залежно від умов на дорозі та часу перетину кордону.

Перетин українсько-польського кордону є важливим етапом подорожі, але водії та персонал автобуса зазвичай допомагають пасажирам з усіма необхідними процедурами та документами, що значно спрощує цей процес. Після перетину кордону, автобус продовжує свій шлях через красиві польські міста і села, дозволяючи пасажирам насолоджуватися новими краєвидами та культурними особливостями Польщі.

Прибуття до Варшави відкриває перед пасажирами безліч можливостей для дослідження столиці Польщі. Варшава відома своєю багатою історією, величною архітектурою та численними культурними пам'ятками. Пасажири можуть відвідати Старе місто, Королівський замок, Лазенковський парк та багато інших цікавих місць, які роблять Варшаву привабливим пунктом призначення.

Загалом, поїздка автобусом з Млинова до Варшави — це не лише зручний спосіб подорожі, але й можливість насолодитися красою природи, побачити нові місця та відчути гостинність обох країн.

Для перегляду маршруту на мапі переходьте за посиланням

Подорож на автобусі Млинів - Варшава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Млинів - Варшава протяжністю ~ 450 км. Подорожуючи автобусом з Млинів - Варшава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:10 - 18:00 годин.


Час відправлення автобусів Млинів - Варшава: Щоденно

Щотижня між Млинів - Варшава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Млинів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Млинів до Варшава відправляється о 08:10 ранку, а прибуває — о 18:00. Згідно з розкладом автобусів Млинів - Варшава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:10 - 18:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Млинів - Варшава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Млинів і куди прибуває в Варшава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Млинів до Варшава, вам слід очікувати відправлення з автостанції Рівненська вулиця,1 в Млинів та прибуття на Aleje Jerozolimskie, 144 в Варшава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Млинів

Автовокзал у смт Млинів, розташований за адресою вулиця Рівненська, 1, є важливим транспортним вузлом, який обслуговує як внутрішні, так і міжміські автобусні маршрути. Цей автовокзал забезпечує жителям та гостям Млинова зручний доступ до громадського транспорту, з'єднуючи селище з іншими населеними пунктами Рівненської області та України.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана критими павільйонами, що забезпечують пасажирам комфортне очікування, захищаючи їх від негоди. Для зручності пасажирів тут встановлено лавки для сидіння, а також інформаційні табло, на яких відображається розклад руху автобусів та актуальна інформація про прибуття і відправлення рейсів.

Автовокзал обслуговує різноманітні автобусні маршрути, зокрема міжміські рейси до таких міст, як Рівне, Луцьк, Дубно та інші. Регулярний рух автобусів дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки і бути мобільними.

Навколо автовокзалу розташовані різноманітні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, магазини та інші сервісні установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження для додаткової безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, забезпечуючи безпеку для пішоходів та транспорту завдяки зручним пішохідним переходам та транспортним розв'язкам.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу на вулиці Рівненській, 1 у Млинові, відзначаючи його комфортність, безпеку та добрий рівень обслуговування. Адміністрація автовокзалу постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей.

Варшава

Автовокзал "Заходня" у Варшаві, відомий як "Warszawa Zachodnia", є одним з найважливіших і найбільш завантажених транспортних вузлів у польській столиці. Розташований на західній околиці міста, цей автовокзал забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів і відвідувачів Варшави.

Автобусна зупинка на автовокзалі "Заходня" обладнаний сучасними критими павільйонами, що забезпечують пасажирам комфортне очікування, захищаючи їх від негоди. Тут розташовані численні лавки для відпочинку, а також електронні інформаційні табло, що показують розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів. Інформація на табло доступна кількома мовами, що є зручним для міжнародних пасажирів.

Автовокзал "Warszawa Zachodnia" обслуговує численні внутрішні маршрути, з'єднуючи Варшаву з іншими великими містами Польщі, такими як Краків, Вроцлав, Гданськ, Познань та інші. Крім того, звідси відправляються міжнародні автобуси до багатьох європейських країн, включаючи Німеччину, Чехію, Україну, Литву, Латвію та інші. Регулярність руху автобусів забезпечує пасажирам зручність і гнучкість у виборі часу для подорожей.

Навколо автовокзалу розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, готелі та банківські установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса або під час пересадки. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як торгові центри та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу "Warszawa Zachodnia", відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Адміністрація автовокзалу планує подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.Які перевізники пропонують подорож з Млинів - Варшава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Млинів - Варшава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Варшава автобус добирається 08:10 - 18:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Млинів - Варшава. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Млинів - Варшава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Млинів - Варшава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Млинів - Варшава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Млинів - Варшава

Квитки на автобус з Млинів до Варшава слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Млинів - Варшава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Млинів - Варшава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Млинів до Варшава

 • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Млинів до Варшава?
 • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Млинів до Варшава. Це так просто!
 • Як легко сісти на автобус з Млинів до Варшава?
 • Подорож на автобусі з Млинів до Варшава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Млинів до Варшава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Млинів - Варшава?
 • Дешеві автобусні квитки з Млинів до Варшава коштують десь близько 1050.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Млинів - Варшава становить 1050.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Млинів в Варшава?
 • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Млинів - Варшава. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
 • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Млинів - Варшава?
 • Вартість квитка на дитячий автобус з Млинів до Варшава залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 525.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 735.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
 • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Млинів до Варшава?
 • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Млинів до Варшава. Ви можете перевірити розклад рейсів ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
 • Скільки часу триває автобус з Млинів до Варшава?
 • Час подорожі автобусом до Варшава з Млинів становить у середньому 08:10 - 18:00 на 450 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Варшава з Млинів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Млинів у Варшава?
 • Автобус з Млинів до Варшава відправляється о 08:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Варшава з Млинів?
 • Автобус з Млинів до Варшава прибуває о 18:00.
 • Чи є прямі автобуси з Млинів до Варшава?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Млинів до Варшава з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • Які компанії подорожують з Млинів у Варшава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Млинів до Варшава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Варшава з Млинів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Млинів автостанції можна доїхати до Варшава? На який автобусний вокзал Варшава ви прибуваєте з Млинів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Млинів, Рівненська вулиця,1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Варшава,Aleje Jerozolimskie, 144, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Як мені скасувати квиток на рейс Млинів - Варшава?
 • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
  Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
 • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Млинів до Варшава на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
 • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
  Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
 • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Млинів в Варшава?
 • Пасажири, які подорожують з Млинів до Варшава, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
 • Які послуги пропонують автобуси з Млинів в Варшава?
 • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Млинів до Варшава, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
 • Чи подорожувати автобусом з Млинів до Варшава екологічно?
 • Подорож автобусом із Млинів до Варшава є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.