You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Млинів - Люблін

Рейс: Рівне АВ-Варшава Аеропорт -Модлін

Відстань Млинів - Люблін 350 км
Тривалість маршруту 08:10 - 14:40
Ціна квитка на автобус 800.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Щоденно
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Млинів - Люблін через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 800.00 грн. відстань від Млинів - Люблін сягає біля 350 км, що в середньому займає близько 08:10 - 14:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Люблін АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Млинів - Люблін

Подорож на автобусі Млинів - Люблін

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Млинів - Люблін протяжністю ~ 350 км. Подорожуючи автобусом з Млинів - Люблін, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:10 - 14:40 годин.


Час відправлення автобусів Млинів - Люблін: Щоденно

Щотижня між Млинів - Люблін курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Млинів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Млинів до Люблін відправляється о 08:10 ранку, а прибуває — о 14:40. Згідно з розкладом автобусів Млинів - Люблін, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:10 - 14:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Млинів - Люблін та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Млинів і куди прибуває в Люблін?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Млинів до Люблін, вам слід очікувати відправлення з автостанції Рівненська вулиця,1 в Млинів та прибуття на Aleja Tysiaclecia, 6 в Люблін. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Млинів - Люблін

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Млинів - Люблін курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Люблін автобус добирається 08:10 - 14:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Млинів - Люблін. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Млинів - Люблін курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Млинів - Люблін: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Млинів - Люблін більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Млинів - Люблін

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Млинів - Люблін, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Млинів - Люблін, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Млинів до Люблін

 • Як легко сісти на автобус з Млинів до Люблін?
 • Подорож на автобусі з Млинів до Люблін може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Млинів до Люблін.
 • Скільки коштує квиток на автобус Млинів - Люблін?
 • Дешеві автобусні квитки з Млинів до Люблін коштують десь близько 800.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Млинів - Люблін становить 800.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Млинів до Люблін?
 • Час подорожі автобусом до Люблін з Млинів становить у середньому 08:10 - 14:40 на 350 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Люблін з Млинів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Млинів у Люблін?
 • Автобус з Млинів до Люблін відправляється о 08:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Люблін з Млинів?
 • Автобус з Млинів до Люблін прибуває о 14:40.
 • Чи є прямі автобуси з Млинів до Люблін?
 • Так, є прямий автобус щоденно з Млинів до Люблін з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Люблін з Млинів?
 • Автобус з Млинів до Люблін прибуває о 14:40.
 • Які компанії подорожують з Млинів у Люблін?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Млинів до Люблін, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Люблін з Млинів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Млинів автостанції можна доїхати до Люблін? На який автобусний вокзал Люблін ви прибуваєте з Млинів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Млинів, Рівненська вулиця,1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Люблін,Aleja Tysiaclecia, 6, що також розташований недалеко від центру міста.