You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Житомир - Кракiв

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Житомир - Кракiв 110 км
Тривалість маршруту 18:30 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Житомир - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Житомир - Кракiв сягає біля 110 км, що в середньому займає близько 18:30 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Житомир - Кракiв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Житомир - Кракiв

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Житомир - Кракiв 480 км
Тривалість маршруту 18:30 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Житомир - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Житомир - Кракiв сягає біля 480 км, що в середньому займає близько 18:30 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Житомир - Кракiв

Подорож на автобусі Житомир - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Житомир - Кракiв протяжністю ~ 110 км. Подорожуючи автобусом з Житомир - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 18:30 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Житомир - Кракiв: Через день

Щотижня між Житомир - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Житомир приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Житомир до Кракiв відправляється о 18:30 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Житомир - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 18:30 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Житомир - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Житомир і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Житомир до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 93 в Житомир та прибуття на вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Житомир - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Житомир - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 18:30 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Житомир - Кракiв. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Житомир - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Житомир - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Житомир - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Житомир - Кракiв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Житомир - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Житомир - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Житомир до Кракiв

 • Як легко сісти на автобус з Житомир до Кракiв?
 • Подорож на автобусі з Житомир до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Житомир до Кракiв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Житомир - Кракiв?
 • Дешеві автобусні квитки з Житомир до Кракiв коштують десь близько 1550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Житомир - Кракiв становить 1550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Житомир до Кракiв?
 • Час подорожі автобусом до Кракiв з Житомир становить у середньому 18:30 - 09:00 на 110 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Житомир, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Житомир у Кракiв?
 • Автобус з Житомир до Кракiв відправляється о 18:30. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Житомир?
 • Автобус з Житомир до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Чи є прямі автобуси з Житомир до Кракiв?
 • Так, є прямий автобус через день з Житомир до Кракiв з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Житомир?
 • Автобус з Житомир до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Які компанії подорожують з Житомир у Кракiв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Житомир до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Житомир, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Житомир автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Житомир?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Житомир, Київська вул. 93, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1, що також розташований недалеко від центру міста.