You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Катовiце - Олександрiя
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Павлоград АС

Відстань Катовiце - Олександрiя 644 км
Тривалість маршруту 12:45 - 12:30
Ціна квитка на автобус 2350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Катовiце - Олександрiя через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2350.00 грн. відстань від Катовiце - Олександрiя сягає біля 644 км, що в середньому займає близько 12:45 - 12:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Олександрія "АЗС OKKO". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Катовiце - Олександрiя

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Катовiце - Олександрiя
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Катовiце - Олександрiя 230 км
Тривалість маршруту 12:45 - 12:30
Ціна квитка на автобус 2350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Катовiце - Олександрiя через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2350.00 грн. відстань від Катовiце - Олександрiя сягає біля 230 км, що в середньому займає близько 12:45 - 12:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Олександрія "АЗС OKKO". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Катовiце - Олександрiя

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Катовiце - Олександрiя

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Катовiце - Олександрiя протяжністю ~ 644 км. Подорожуючи автобусом з Катовiце - Олександрiя, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 12:45 - 12:30 годин.


Час відправлення автобусів Катовiце - Олександрiя: Через день

Щотижня між Катовiце - Олександрiя курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Катовiце приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Катовiце до Олександрiя відправляється о 12:45 ранку, а прибуває — о 12:30. Згідно з розкладом автобусів Катовiце - Олександрiя, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 12:45 - 12:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Катовiце - Олександрiя та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Катовiце і куди прибуває в Олександрiя?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Катовiце до Олександрiя, вам слід очікувати відправлення з автостанції ulіca Sądowa,5 в Катовiце та прибуття на вулиця Козацький шлях; будинок 95 в Олександрiя. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Катовiце - Олександрiя

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Катовiце - Олександрiя курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Олександрiя автобус добирається 12:45 - 12:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Катовiце - Олександрiя. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Катовiце - Олександрiя курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Катовiце - Олександрiя: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Катовiце - Олександрiя більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Катовiце - Олександрiя

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Катовiце - Олександрiя, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Катовiце - Олександрiя, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Катовiце до Олександрiя

 • Як легко сісти на автобус з Катовiце до Олександрiя?
 • Подорож на автобусі з Катовiце до Олександрiя може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Катовiце до Олександрiя.
 • Скільки коштує квиток на автобус Катовiце - Олександрiя?
 • Дешеві автобусні квитки з Катовiце до Олександрiя коштують десь близько 2350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Катовiце - Олександрiя становить 2350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Катовiце до Олександрiя?
 • Час подорожі автобусом до Олександрiя з Катовiце становить у середньому 12:45 - 12:30 на 644 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Олександрiя з Катовiце, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Катовiце у Олександрiя?
 • Автобус з Катовiце до Олександрiя відправляється о 12:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Олександрiя з Катовiце?
 • Автобус з Катовiце до Олександрiя прибуває о 12:30.
 • Чи є прямі автобуси з Катовiце до Олександрiя?
 • Так, є прямий автобус через день з Катовiце до Олександрiя з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Олександрiя з Катовiце?
 • Автобус з Катовiце до Олександрiя прибуває о 12:30.
 • Які компанії подорожують з Катовiце у Олександрiя?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Катовiце до Олександрiя, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Олександрiя з Катовiце, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Катовiце автостанції можна доїхати до Олександрiя? На який автобусний вокзал Олександрiя ви прибуваєте з Катовiце?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Катовiце, ulіca Sądowa,5, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Олександрiя,вулиця Козацький шлях; будинок 95, що також розташований недалеко від центру міста.