You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Первомайськ - Миколаїв

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Первомайськ - Миколаїв236 км
Тривалість маршруту08:20 - 11:45
Ціна квитка на автобус350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Первомайськ - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Первомайськ - Миколаїв сягає біля 236 км, що в середньому займає близько 08:20 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Первомайськ - Миколаїв

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Первомайськ - Миколаїв

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Первомайськ - Миколаїв173 км
Тривалість маршруту08:05 - 11:15
Ціна квитка на автобус350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Первомайськ - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Первомайськ - Миколаїв сягає біля 173 км, що в середньому займає близько 08:05 - 11:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Первомайськ - Миколаїв

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15
2024-08-17
2024-08-19
2024-08-21

Подорож автобусом з Первомайська до Миколаєва - це захоплюючий та зручний спосіб подорожувати між двома привабливими містами на півдні України. Маршрут пролягає через мальовничі пейзажі Миколаївської та Кіровоградської областей, які надають подорожі особливу атмосферу.

Автобуси, що курсують на цьому маршруті, зазвичай мають комфортне обладнання для пасажирів, таке як зручні сидіння, кондиціонери та безкоштовний Wi-Fi. Це робить поїздку приємною та комфортною, дозволяючи пасажирам насолоджуватися маршрутом.

По дорозі до Миколаєва пасажири можуть насолодитися мальовничими краєвидами південної України та відкрити для себе цікавинки, які зустрічаються вздовж маршруту. Місто Миколаїв славиться своєю історією суднобудування та мальовничими набережними, які варто відвідати.

Прибувши до Миколаєва, пасажири можуть насолодитися атмосферою цього великого портового міста, відвідати його визначні місця, музеї та ресторани, які роблять його цікавим для відвідувачів. Це може бути захоплюючим завершенням подорожі автобусом з Первомайська до Миколаєва.

Для перегляду маршруту на мапі переходьте за посиланням

Подорож на автобусі Первомайськ - Миколаїв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Первомайськ - Миколаїв протяжністю ~ 236 км. Подорожуючи автобусом з Первомайськ - Миколаїв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:20 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Первомайськ - Миколаїв: Через день

Щотижня між Первомайськ - Миколаїв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Первомайськ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Первомайськ до Миколаїв відправляється о 08:20 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Первомайськ - Миколаїв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:20 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Первомайськ - Миколаїв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Первомайськ і куди прибуває в Миколаїв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Первомайськ до Миколаїв, вам слід очікувати відправлення з автостанції М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ та прибуття на Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Первомайськ

Автобусна зупинка в місті Первомайськ є важливим елементом міської транспортної мережі, що забезпечує жителям зручний доступ до громадського транспорту. Зупинка розташована в центральній частині міста, що робить її доступною для багатьох жителів і гостей міста.

Зупинка обладнана критим павільйоном, який забезпечує захист від негоди. Пасажири мають можливість скористатися лавками для зручного очікування транспорту. Інформаційне табло з розкладом руху автобусів допомагає пасажирам точно планувати свої поїздки, що робить використання громадського транспорту більш комфортним.

Зупинка обслуговує кілька основних автобусних маршрутів, які з’єднують різні райони міста та забезпечують доступ до ключових об’єктів інфраструктури. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 15-20 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів – з 6:00 до 22:00.

Навколо зупинки розташовані різноманітні об'єкти інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для щоденного використання жителями міста. Поруч зі зупинкою знаходяться важливі об'єкти, такі як школи, лікарні та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпечний рух пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність зупинки, проте висловлюють побажання щодо покращення умов очікування та збільшення кількості лавок. У планах міської влади є модернізація зупинки, яка включає встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Миколаїв

Автобусна зупинка, розташована на Богоявленському проспекті, 4 у місті Миколаїв, є однією з ключових зупинок у центральній частині міста. Ця зупинка обладнана критим павільйоном з лавками для зручного очікування пасажирів. Тут встановлено інформаційне табло з розкладом руху автобусів, що дозволяє пасажирам орієнтуватися в часі прибуття транспорту.

Зупинка обслуговує кілька автобусних маршрутів, серед яких №3, 5, 7, 11. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 10-15 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів триває з 6:00 до 23:00.

Навколо зупинки розташовані численні об'єкти інфраструктури: продуктові магазини, аптека, кілька кафе та банкомати. Відстань до найближчої школи становить близько 500 метрів, а до лікарні – 1 кілометр.

Зупинка має гарне освітлення в нічний час та обладнана камерами спостереження, що забезпечує високий рівень безпеки для пасажирів. Поруч зі зупинкою знаходиться пішохідний перехід зі світлофором, що робить перехід дороги безпечним.

Місцеві жителі позитивно оцінюють стан зупинки, відзначаючи її зручність та функціональність. Водночас, є побажання щодо встановлення більшої кількості лавок. У планах на майбутнє – реконструкція зупинки, яка передбачає встановлення нових інформаційних табло та додаткових лавок для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Первомайськ - Миколаїв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Первомайськ - Миколаїв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Миколаїв автобус добирається 08:20 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Первомайськ - Миколаїв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Первомайськ - Миколаїв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Первомайськ - Миколаїв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Первомайськ - Миколаїв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Первомайськ - Миколаїв

Квитки на автобус з Первомайськ до Миколаїв слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Первомайськ - Миколаїв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Первомайськ - Миколаїв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Первомайськ до Миколаїв

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Первомайськ до Миколаїв?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Первомайськ до Миколаїв. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Первомайськ до Миколаїв?
  • Подорож на автобусі з Первомайськ до Миколаїв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Первомайськ до Миколаїв.
  • Скільки коштує квиток на автобус Первомайськ - Миколаїв?
  • Дешеві автобусні квитки з Первомайськ до Миколаїв коштують десь близько 350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Первомайськ - Миколаїв становить 350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Первомайськ в Миколаїв?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Первомайськ - Миколаїв. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Первомайськ - Миколаїв?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Первомайськ до Миколаїв залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 175.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 245.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Первомайськ до Миколаїв?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Первомайськ до Миколаїв. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Первомайськ до Миколаїв?
  • Час подорожі автобусом до Миколаїв з Первомайськ становить у середньому 08:20 - 11:45 на 236 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Миколаїв з Первомайськ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Первомайськ у Миколаїв?
  • Автобус з Первомайськ до Миколаїв відправляється о 08:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Первомайськ?
  • Автобус з Первомайськ до Миколаїв прибуває о 11:45.
  • Чи є прямі автобуси з Первомайськ до Миколаїв?
  • Так, є прямий автобус через день з Первомайськ до Миколаїв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Первомайськ у Миколаїв?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Первомайськ до Миколаїв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Миколаїв з Первомайськ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Первомайськ автостанції можна доїхати до Миколаїв? На який автобусний вокзал Миколаїв ви прибуваєте з Первомайськ?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Первомайськ, М. Виноградського вул. 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Миколаїв,Богоявленський проспект, 21, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Первомайськ - Миколаїв?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Первомайськ до Миколаїв на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Первомайськ в Миколаїв?
  • Пасажири, які подорожують з Первомайськ до Миколаїв, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Первомайськ в Миколаїв?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Первомайськ до Миколаїв, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Первомайськ до Миколаїв екологічно?
  • Подорож автобусом із Первомайськ до Миколаїв є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.