You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Первомайськ - Херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Первомайськ - Херсон333 км
Тривалість маршруту08:20 - 13:10
Ціна квитка на автобус700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 6:31 p.m.

Планування вашої подорожі з Первомайськ - Херсон через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Первомайськ - Херсон сягає біля 333 км, що в середньому займає близько 08:20 - 13:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Херсон АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Первомайськ - Херсон

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Маршрут та розклад

* 07:00 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6


* 08:55 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 11:50 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 13:20 - Ополє

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 14:55 - Катовiце

ulіca J. і R. Kowalczyków,56


* 16:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 22:20 - КПП


* 23:45 - Львів

Двірцева пл. 1


* 01:30 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 03:05 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 04:40 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 06:55 - Умань

Київська вул. 1


* 08:20 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 09:15 - Южноукраїнськ

Дружби Народів вул. 27


* 10:00 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 11:50 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 13:10 - Херсон

Полковника Кедровського вулиця, 1



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Первомайськ - Херсон

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Первомайськ - Херсон246 км
Тривалість маршруту08:05 - 12:45
Ціна квитка на автобус700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Первомайськ - Херсон через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 700.00 грн. відстань від Первомайськ - Херсон сягає біля 246 км, що в середньому займає близько 08:05 - 12:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Херсон АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Первомайськ - Херсон

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15
2024-08-17
2024-08-19
2024-08-21

Подорож на автобусі Первомайськ - Херсон

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Первомайськ - Херсон протяжністю ~ 333 км. Подорожуючи автобусом з Первомайськ - Херсон, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:20 - 13:10 годин.


Час відправлення автобусів Первомайськ - Херсон: Через день

Щотижня між Первомайськ - Херсон курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Первомайськ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Первомайськ до Херсон відправляється о 08:20 ранку, а прибуває — о 13:10. Згідно з розкладом автобусів Первомайськ - Херсон, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:20 - 13:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Первомайськ - Херсон та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Первомайськ і куди прибуває в Херсон?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Первомайськ до Херсон, вам слід очікувати відправлення з автостанції М. Виноградського вул. 8 в Первомайськ та прибуття на Полковника Кедровського вулиця, 1 в Херсон. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Первомайськ

Автобусна зупинка в місті Первомайськ є важливим елементом міської транспортної мережі, що забезпечує жителям зручний доступ до громадського транспорту. Зупинка розташована в центральній частині міста, що робить її доступною для багатьох жителів і гостей міста.

Зупинка обладнана критим павільйоном, який забезпечує захист від негоди. Пасажири мають можливість скористатися лавками для зручного очікування транспорту. Інформаційне табло з розкладом руху автобусів допомагає пасажирам точно планувати свої поїздки, що робить використання громадського транспорту більш комфортним.

Зупинка обслуговує кілька основних автобусних маршрутів, які з’єднують різні райони міста та забезпечують доступ до ключових об’єктів інфраструктури. Автобуси курсують з інтервалом приблизно 15-20 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів – з 6:00 до 22:00.

Навколо зупинки розташовані різноманітні об'єкти інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для щоденного використання жителями міста. Поруч зі зупинкою знаходяться важливі об'єкти, такі як школи, лікарні та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпечний рух пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність зупинки, проте висловлюють побажання щодо покращення умов очікування та збільшення кількості лавок. У планах міської влади є модернізація зупинки, яка включає встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Херсон

Автостанція у місті Херсон є одним з головних транспортних вузлів регіону, забезпечуючи пасажирам зручний доступ до численних автобусних маршрутів, які з'єднують місто як з іншими населеними пунктами України, так і з міжнародними напрямками.

Автобусна зупинка на автостанції Херсона обладнана сучасними критими павільйонами, що створюють комфортні умови для очікування, захищаючи пасажирів від негоди. Для зручності пасажирів тут встановлені лавки для сидіння, а також електронні інформаційні табло, які показують розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів.

Автостанція обслуговує широкий спектр автобусних маршрутів, включаючи міжміські рейси до таких міст, як Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпро, та інші. Крім того, тут здійснюються міжнародні рейси до країн Європи та СНД, що дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки на великі відстані.

Навколо автостанції Херсона розташовані численні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, аптеки та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Автостанція добре освітлена у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Вона також обладнана системами відеоспостереження для додаткової безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, забезпечуючи безпеку для пішоходів і транспорту завдяки зручним пішохідним переходам та транспортним розв'язкам.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автостанції Херсона, відзначаючи її комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Адміністрація автостанції постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей.



Які перевізники пропонують подорож з Первомайськ - Херсон

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Первомайськ - Херсон курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Херсон автобус добирається 08:20 - 13:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Первомайськ - Херсон. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Первомайськ - Херсон курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Первомайськ - Херсон: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Первомайськ - Херсон більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Первомайськ - Херсон

Квитки на автобус з Первомайськ до Херсон слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Первомайськ - Херсон, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Первомайськ - Херсон, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Первомайськ до Херсон

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Первомайськ до Херсон?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Первомайськ до Херсон. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Первомайськ до Херсон?
  • Подорож на автобусі з Первомайськ до Херсон може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Первомайськ до Херсон.
  • Скільки коштує квиток на автобус Первомайськ - Херсон?
  • Дешеві автобусні квитки з Первомайськ до Херсон коштують десь близько 700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Первомайськ - Херсон становить 700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Первомайськ в Херсон?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Первомайськ - Херсон. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Первомайськ - Херсон?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Первомайськ до Херсон залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 350.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 490.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Первомайськ до Херсон?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Первомайськ до Херсон. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Первомайськ до Херсон?
  • Час подорожі автобусом до Херсон з Первомайськ становить у середньому 08:20 - 13:10 на 333 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Херсон з Первомайськ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Первомайськ у Херсон?
  • Автобус з Первомайськ до Херсон відправляється о 08:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Первомайськ?
  • Автобус з Первомайськ до Херсон прибуває о 13:10.
  • Чи є прямі автобуси з Первомайськ до Херсон?
  • Так, є прямий автобус через день з Первомайськ до Херсон з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Первомайськ у Херсон?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Первомайськ до Херсон, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Херсон з Первомайськ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Первомайськ автостанції можна доїхати до Херсон? На який автобусний вокзал Херсон ви прибуваєте з Первомайськ?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Первомайськ, М. Виноградського вул. 8, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Херсон,Полковника Кедровського вулиця, 1, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Первомайськ - Херсон?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Первомайськ до Херсон на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Первомайськ в Херсон?
  • Пасажири, які подорожують з Первомайськ до Херсон, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Первомайськ в Херсон?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Первомайськ до Херсон, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Первомайськ до Херсон екологічно?
  • Подорож автобусом із Первомайськ до Херсон є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.