You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Южноукраїнськ - Умань

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Южноукраїнськ - Умань158 км
Тривалість маршруту08:35 - 11:10
Ціна квитка на автобус350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Южноукраїнськ - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Южноукраїнськ - Умань сягає біля 158 км, що в середньому займає близько 08:35 - 11:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Южноукраїнськ - Умань

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Южноукраїнськ - Умань

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Южноукраїнськ - Умань144 км
Тривалість маршруту10:25 - 12:50
Ціна квитка на автобус350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Южноукраїнськ - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Южноукраїнськ - Умань сягає біля 144 км, що в середньому займає близько 10:25 - 12:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Южноукраїнськ - Умань

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15
2024-08-17
2024-08-19
2024-08-21
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Южноукраїнськ - Умань

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Южноукраїнськ - Умань158 км
Тривалість маршруту10:25 - 12:50
Ціна квитка на автобус350.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Южноукраїнськ - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 350.00 грн. відстань від Южноукраїнськ - Умань сягає біля 158 км, що в середньому займає близько 10:25 - 12:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Южноукраїнськ - Умань

Графік відправлень:

2024-07-25
2024-07-27
2024-07-29
2024-07-31
2024-08-02
2024-08-04
2024-08-06
2024-08-08
2024-08-10
2024-08-12
2024-08-14
2024-08-16
2024-08-18
2024-08-20
2024-08-22
2024-08-24
2024-08-26

Подорож на автобусі Южноукраїнськ - Умань

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Южноукраїнськ - Умань протяжністю ~ 158 км. Подорожуючи автобусом з Южноукраїнськ - Умань, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:35 - 11:10 годин.


Час відправлення автобусів Южноукраїнськ - Умань: Через день

Щотижня між Южноукраїнськ - Умань курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Южноукраїнськ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Южноукраїнськ до Умань відправляється о 08:35 ранку, а прибуває — о 11:10. Згідно з розкладом автобусів Южноукраїнськ - Умань, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:35 - 11:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Южноукраїнськ - Умань та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Южноукраїнськ і куди прибуває в Умань?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Южноукраїнськ до Умань, вам слід очікувати відправлення з автостанції Дружби Народів вул. 27 в Южноукраїнськ та прибуття на Київська вул. 1 в Умань. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Южноукраїнськ

Автобусна зупинка в місті Южноукраїнськ є важливою складовою транспортної інфраструктури цього невеликого, але стратегічно важливого міста. Розташована в центрі міста, зупинка обслуговує декілька основних маршрутів, що з'єднують різні райони та забезпечують зручний доступ до ключових об'єктів міста.

Зупинка обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. У павільйоні встановлено лавки для зручного очікування. Інформаційне табло з розкладом руху автобусів допомагає пасажирам орієнтуватися в часі прибуття транспорту, забезпечуючи зручність планування поїздок.

Через зупинку проходять основні автобусні маршрути міста, що забезпечують регулярне сполучення між житловими районами, адміністративними будівлями, навчальними закладами та іншими важливими об'єктами. Інтервал руху автобусів становить близько 10-20 хвилин у пікові години, а загальний час роботи маршрутів – з 6:00 до 22:00.

Навколо зупинки розташовані різні об'єкти міської інфраструктури: магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною не лише для поїздок, а й для повсякденного користування. Близькість до таких важливих об'єктів, як школи, лікарні та адміністративні будівлі, забезпечує високий рівень комфорту для жителів міста.

Зупинка добре освітлена в нічний час, що підвищує рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо зупинки також в хорошому стані: наявні пішохідні переходи та світлофори забезпечують безпечний рух пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі відзначають зручність та функціональність зупинки, але водночас висловлюють побажання щодо покращення інформаційної підтримки та збільшення кількості місць для сидіння. Влада міста планує здійснити модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло та покращення умов для пасажирів.

Умань

Автовокзал в місті Умань, розташований за адресою вулиця Київська, 1, є важливим транспортним вузлом, який обслуговує численні міжміські та місцеві автобусні маршрути. Цей автовокзал є головним транспортним центром міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Умані.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. Тут встановлено лавки для комфортного очікування транспорту, а також інформаційні табло з розкладом руху автобусів, що допомагають пасажирам планувати свої поїздки. Інфраструктура зупинки передбачає наявність смітників та освітлення, що підтримує її чистоту і безпеку в темний час доби.

Автовокзал обслуговує численні автобусні маршрути, які з’єднують Умань з іншими містами України та забезпечують регулярне та зручне сполучення. Крім міжміських маршрутів, зупинка також обслуговує місцеві автобуси, що з’єднують різні райони міста. Автобуси курсують з регулярними інтервалами, що дозволяє пасажирам швидко дістатися до місця призначення.

Навколо автовокзалу розташовані різні об'єкти міської інфраструктури, включаючи магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для пасажирів, які можуть скористатися різними послугами під час очікування автобуса. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як адміністративні будівлі та навчальні заклади, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки пасажирів. Вокзал також обладнаний системою відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, наявні зручні пішохідні переходи та транспортні розв’язки, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу, відзначаючи його комфортність, безпеку та високу якість обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста та адміністрація автовокзалу планують подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Южноукраїнськ - Умань

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Южноукраїнськ - Умань курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Умань автобус добирається 08:35 - 11:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Южноукраїнськ - Умань. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Южноукраїнськ - Умань курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Южноукраїнськ - Умань: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Южноукраїнськ - Умань більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Южноукраїнськ - Умань

Квитки на автобус з Южноукраїнськ до Умань слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Южноукраїнськ - Умань, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Южноукраїнськ - Умань, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Южноукраїнськ до Умань

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Южноукраїнськ до Умань?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Южноукраїнськ до Умань. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Южноукраїнськ до Умань?
  • Подорож на автобусі з Южноукраїнськ до Умань може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Южноукраїнськ до Умань.
  • Скільки коштує квиток на автобус Южноукраїнськ - Умань?
  • Дешеві автобусні квитки з Южноукраїнськ до Умань коштують десь близько 350.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Южноукраїнськ - Умань становить 350.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Южноукраїнськ в Умань?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Южноукраїнськ - Умань. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Южноукраїнськ - Умань?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Южноукраїнськ до Умань залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 175.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 245.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Южноукраїнськ до Умань?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Южноукраїнськ до Умань. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Южноукраїнськ до Умань?
  • Час подорожі автобусом до Умань з Южноукраїнськ становить у середньому 08:35 - 11:10 на 158 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Умань з Южноукраїнськ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Южноукраїнськ у Умань?
  • Автобус з Южноукраїнськ до Умань відправляється о 08:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Умань з Южноукраїнськ?
  • Автобус з Южноукраїнськ до Умань прибуває о 11:10.
  • Чи є прямі автобуси з Южноукраїнськ до Умань?
  • Так, є прямий автобус через день з Южноукраїнськ до Умань з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Южноукраїнськ у Умань?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Южноукраїнськ до Умань, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Умань з Южноукраїнськ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Южноукраїнськ автостанції можна доїхати до Умань? На який автобусний вокзал Умань ви прибуваєте з Южноукраїнськ?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Южноукраїнськ, Дружби Народів вул. 27, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Умань,Київська вул. 1, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Южноукраїнськ - Умань?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Южноукраїнськ до Умань на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Южноукраїнськ в Умань?
  • Пасажири, які подорожують з Южноукраїнськ до Умань, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Южноукраїнськ в Умань?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Южноукраїнськ до Умань, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Южноукраїнськ до Умань екологічно?
  • Подорож автобусом із Южноукраїнськ до Умань є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.