You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Южноукраїнськ - Миколаїв

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Южноукраїнськ - Миколаїв 190 км
Тривалість маршруту 09:15 - 11:45
Ціна квитка на автобус 250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Южноукраїнськ - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 250.00 грн. відстань від Южноукраїнськ - Миколаїв сягає біля 190 км, що в середньому займає близько 09:15 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Южноукраїнськ - Миколаїв

Рейс: Познань АВ-Херсон АВ

Відстань Южноукраїнськ - Миколаїв 122 км
Тривалість маршруту 08:50 - 11:35
Ціна квитка на автобус 250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Южноукраїнськ - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 250.00 грн. відстань від Южноукраїнськ - Миколаїв сягає біля 122 км, що в середньому займає близько 08:50 - 11:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Южноукраїнськ - Миколаїв

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Южноукраїнськ - Миколаїв 121 км
Тривалість маршруту 08:50 - 11:15
Ціна квитка на автобус 250.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Южноукраїнськ - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 250.00 грн. відстань від Южноукраїнськ - Миколаїв сягає біля 121 км, що в середньому займає близько 08:50 - 11:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв

Подорож на автобусі Южноукраїнськ - Миколаїв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Южноукраїнськ - Миколаїв протяжністю ~ 190 км. Подорожуючи автобусом з Южноукраїнськ - Миколаїв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:15 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Южноукраїнськ - Миколаїв: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Южноукраїнськ - Миколаїв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Южноукраїнськ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв відправляється о 09:15 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Южноукраїнськ - Миколаїв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:15 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Южноукраїнськ - Миколаїв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Южноукраїнськ і куди прибуває в Миколаїв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Южноукраїнськ до Миколаїв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Дружби Народів вул. 27 в Южноукраїнськ та прибуття на Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Южноукраїнськ - Миколаїв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Южноукраїнськ - Миколаїв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Миколаїв автобус добирається 09:15 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Южноукраїнськ - Миколаїв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Южноукраїнськ - Миколаїв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Южноукраїнськ - Миколаїв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Южноукраїнськ - Миколаїв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Южноукраїнськ - Миколаїв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв

 • Як легко сісти на автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв?
 • Подорож на автобусі з Южноукраїнськ до Миколаїв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Южноукраїнськ до Миколаїв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв?
 • Дешеві автобусні квитки з Южноукраїнськ до Миколаїв коштують десь близько 250.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Южноукраїнськ - Миколаїв становить 250.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв?
 • Час подорожі автобусом до Миколаїв з Южноукраїнськ становить у середньому 09:15 - 11:45 на 190 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Миколаїв з Южноукраїнськ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Южноукраїнськ у Миколаїв?
 • Автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв відправляється о 09:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Южноукраїнськ?
 • Автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв прибуває о 11:45.
 • Чи є прямі автобуси з Южноукраїнськ до Миколаїв?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Южноукраїнськ до Миколаїв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Южноукраїнськ?
 • Автобус з Южноукраїнськ до Миколаїв прибуває о 11:45.
 • Які компанії подорожують з Южноукраїнськ у Миколаїв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Южноукраїнськ до Миколаїв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Миколаїв з Южноукраїнськ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Южноукраїнськ автостанції можна доїхати до Миколаїв? На який автобусний вокзал Миколаїв ви прибуваєте з Южноукраїнськ?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Южноукраїнськ, Дружби Народів вул. 27, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Миколаїв,Богоявленський проспект, 21, що також розташований недалеко від центру міста.