You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Лодзь - Шпола
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Лодзь - Шпола 560 км
Тривалість маршруту 13:40 - 11:05
Ціна квитка на автобус 2100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Лодзь - Шпола через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2100.00 грн. відстань від Лодзь - Шпола сягає біля 560 км, що в середньому займає близько 13:40 - 11:05. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Шпола АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Лодзь - Шпола

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Лодзь - Шпола

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Лодзь - Шпола протяжністю ~ 560 км. Подорожуючи автобусом з Лодзь - Шпола, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:40 - 11:05 годин.


Час відправлення автобусів Лодзь - Шпола: Через день

Щотижня між Лодзь - Шпола курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Лодзь приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Лодзь до Шпола відправляється о 13:40 ранку, а прибуває — о 11:05. Згідно з розкладом автобусів Лодзь - Шпола, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:40 - 11:05 годин. Для перегляду розкладу автобусів Лодзь - Шпола та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Лодзь і куди прибуває в Шпола?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Лодзь до Шпола, вам слід очікувати відправлення з автостанції Wloknіarzy 227 в Лодзь та прибуття на Героїв Крут вулиця,64 в Шпола. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Лодзь - Шпола

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Лодзь - Шпола курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Шпола автобус добирається 13:40 - 11:05, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Лодзь - Шпола. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Лодзь - Шпола курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Лодзь - Шпола: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Лодзь - Шпола більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Лодзь - Шпола

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Лодзь - Шпола, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Лодзь - Шпола, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Лодзь до Шпола

 • Як легко сісти на автобус з Лодзь до Шпола?
 • Подорож на автобусі з Лодзь до Шпола може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Лодзь до Шпола.
 • Скільки коштує квиток на автобус Лодзь - Шпола?
 • Дешеві автобусні квитки з Лодзь до Шпола коштують десь близько 2100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Лодзь - Шпола становить 2100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Лодзь до Шпола?
 • Час подорожі автобусом до Шпола з Лодзь становить у середньому 13:40 - 11:05 на 560 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Шпола з Лодзь, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Лодзь у Шпола?
 • Автобус з Лодзь до Шпола відправляється о 13:40. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Шпола з Лодзь?
 • Автобус з Лодзь до Шпола прибуває о 11:05.
 • Чи є прямі автобуси з Лодзь до Шпола?
 • Так, є прямий автобус через день з Лодзь до Шпола з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Шпола з Лодзь?
 • Автобус з Лодзь до Шпола прибуває о 11:05.
 • Які компанії подорожують з Лодзь у Шпола?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Лодзь до Шпола, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Шпола з Лодзь, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Лодзь автостанції можна доїхати до Шпола? На який автобусний вокзал Шпола ви прибуваєте з Лодзь?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Лодзь, Wloknіarzy 227, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Шпола,Героїв Крут вулиця,64, що також розташований недалеко від центру міста.