You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Звенигородка - Маріамполь

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Звенигородка - Маріамполь 720 км
Тривалість маршруту 12:05 - 11:45
Ціна квитка на автобус 3300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Звенигородка - Маріамполь через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3300.00 грн. відстань від Звенигородка - Маріамполь сягає біля 720 км, що в середньому займає близько 12:05 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Маріамполь. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Звенигородка - Маріамполь

Подорож на автобусі Звенигородка - Маріамполь

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Звенигородка - Маріамполь протяжністю ~ 720 км. Подорожуючи автобусом з Звенигородка - Маріамполь, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 12:05 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Звенигородка - Маріамполь: Через день

Щотижня між Звенигородка - Маріамполь курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Звенигородка приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Звенигородка до Маріамполь відправляється о 12:05 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Звенигородка - Маріамполь, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 12:05 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Звенигородка - Маріамполь та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Звенигородка і куди прибуває в Маріамполь?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Звенигородка до Маріамполь, вам слід очікувати відправлення з автостанції Шевченка вул. 1А в Звенигородка та прибуття на Стотіес гатве 2Б в Маріамполь. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Звенигородка - Маріамполь

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Звенигородка - Маріамполь курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Маріамполь автобус добирається 12:05 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Звенигородка - Маріамполь. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Звенигородка - Маріамполь курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Звенигородка - Маріамполь: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Звенигородка - Маріамполь більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Звенигородка - Маріамполь

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Звенигородка - Маріамполь, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Звенигородка - Маріамполь, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Звенигородка до Маріамполь

 • Як легко сісти на автобус з Звенигородка до Маріамполь?
 • Подорож на автобусі з Звенигородка до Маріамполь може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Звенигородка до Маріамполь.
 • Скільки коштує квиток на автобус Звенигородка - Маріамполь?
 • Дешеві автобусні квитки з Звенигородка до Маріамполь коштують десь близько 3300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Звенигородка - Маріамполь становить 3300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Звенигородка до Маріамполь?
 • Час подорожі автобусом до Маріамполь з Звенигородка становить у середньому 12:05 - 11:45 на 720 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Маріамполь з Звенигородка, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Звенигородка у Маріамполь?
 • Автобус з Звенигородка до Маріамполь відправляється о 12:05. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Маріамполь з Звенигородка?
 • Автобус з Звенигородка до Маріамполь прибуває о 11:45.
 • Чи є прямі автобуси з Звенигородка до Маріамполь?
 • Так, є прямий автобус через день з Звенигородка до Маріамполь з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Маріамполь з Звенигородка?
 • Автобус з Звенигородка до Маріамполь прибуває о 11:45.
 • Які компанії подорожують з Звенигородка у Маріамполь?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Звенигородка до Маріамполь, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Маріамполь з Звенигородка, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Звенигородка автостанції можна доїхати до Маріамполь? На який автобусний вокзал Маріамполь ви прибуваєте з Звенигородка?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Звенигородка, Шевченка вул. 1А, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Маріамполь,Стотіес гатве 2Б, що також розташований недалеко від центру міста.