You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вознесенськ - Умань

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Вознесенськ - Умань189 км
Тривалість маршруту07:45 - 11:10
Ціна квитка на автобус400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Вознесенськ - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 400.00 грн. відстань від Вознесенськ - Умань сягає біля 189 км, що в середньому займає близько 07:45 - 11:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вознесенськ - Умань

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вознесенськ - Умань

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Вознесенськ - Умань169 км
Тривалість маршруту09:50 - 12:50
Ціна квитка на автобус400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вознесенськ - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 400.00 грн. відстань від Вознесенськ - Умань сягає біля 169 км, що в середньому займає близько 09:50 - 12:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вознесенськ - Умань

Графік відправлень:

2024-07-22
2024-07-24
2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15
2024-08-17
2024-08-19
2024-08-21
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Вознесенськ - Умань

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Вознесенськ - Умань189 км
Тривалість маршруту09:50 - 12:50
Ціна квитка на автобус400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Вознесенськ - Умань через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 400.00 грн. відстань від Вознесенськ - Умань сягає біля 189 км, що в середньому займає близько 09:50 - 12:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Умань АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Вознесенськ - Умань

Графік відправлень:

2024-07-23
2024-07-25
2024-07-27
2024-07-29
2024-07-31
2024-08-02
2024-08-04
2024-08-06
2024-08-08
2024-08-10
2024-08-12
2024-08-14
2024-08-16
2024-08-18
2024-08-20
2024-08-22
2024-08-24
2024-08-26

Подорож на автобусі Вознесенськ - Умань

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Вознесенськ - Умань протяжністю ~ 189 км. Подорожуючи автобусом з Вознесенськ - Умань, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:45 - 11:10 годин.


Час відправлення автобусів Вознесенськ - Умань: Через день

Щотижня між Вознесенськ - Умань курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Вознесенськ приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Вознесенськ до Умань відправляється о 07:45 ранку, а прибуває — о 11:10. Згідно з розкладом автобусів Вознесенськ - Умань, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:45 - 11:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Вознесенськ - Умань та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Вознесенськ і куди прибуває в Умань?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Вознесенськ до Умань, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 148 в Вознесенськ та прибуття на Київська вул. 1 в Умань. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Вознесенськ

Автовокзал у місті Вознесенськ є важливим транспортним вузлом для жителів та гостей міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту та з'єднуючи Вознесенськ з іншими населеними пунктами України.

Опис зупинки

Інфраструктура

Автобусна зупинка на автовокзалі Вознесенська обладнана критими павільйонами, які захищають пасажирів від негоди та створюють комфортні умови для очікування. Для зручності пасажирів на зупинці встановлені лавки для сидіння, а також інформаційні табло, що відображають розклад руху автобусів та актуальну інформацію про прибуття і відправлення рейсів.

Маршрути

Автовокзал Вознесенськ обслуговує широкий спектр автобусних маршрутів, включаючи місцеві та міжміські рейси. Від автовокзалу відправляються автобуси до таких міст, як Миколаїв, Одеса, Київ, Херсон та інших. Це дозволяє пасажирам зручно планувати свої поїздки і легко діставатися до місць призначення.

Зручності

Навколо автовокзалу Вознесенська розташовані різноманітні об'єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, магазини, аптеки та інші сервіси. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Безпека

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Для додаткової безпеки можуть бути встановлені системи відеоспостереження. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв'язок, що забезпечує безпеку для пішоходів і транспорту.

Загальне враження

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу у Вознесенську, відзначаючи його комфортність, безпеку та добрий рівень обслуговування. Адміністрація автовокзалу постійно працює над покращенням умов для пасажирів, плануючи подальшу модернізацію зупинки, включаючи оновлення інформаційних табло, встановлення додаткових лавок та інших зручностей.

Умань

Автовокзал в місті Умань, розташований за адресою вулиця Київська, 1, є важливим транспортним вузлом, який обслуговує численні міжміські та місцеві автобусні маршрути. Цей автовокзал є головним транспортним центром міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Умані.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. Тут встановлено лавки для комфортного очікування транспорту, а також інформаційні табло з розкладом руху автобусів, що допомагають пасажирам планувати свої поїздки. Інфраструктура зупинки передбачає наявність смітників та освітлення, що підтримує її чистоту і безпеку в темний час доби.

Автовокзал обслуговує численні автобусні маршрути, які з’єднують Умань з іншими містами України та забезпечують регулярне та зручне сполучення. Крім міжміських маршрутів, зупинка також обслуговує місцеві автобуси, що з’єднують різні райони міста. Автобуси курсують з регулярними інтервалами, що дозволяє пасажирам швидко дістатися до місця призначення.

Навколо автовокзалу розташовані різні об'єкти міської інфраструктури, включаючи магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для пасажирів, які можуть скористатися різними послугами під час очікування автобуса. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як адміністративні будівлі та навчальні заклади, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки пасажирів. Вокзал також обладнаний системою відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, наявні зручні пішохідні переходи та транспортні розв’язки, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу, відзначаючи його комфортність, безпеку та високу якість обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста та адміністрація автовокзалу планують подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Вознесенськ - Умань

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Вознесенськ - Умань курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Умань автобус добирається 07:45 - 11:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Вознесенськ - Умань. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Вознесенськ - Умань курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Вознесенськ - Умань: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Вознесенськ - Умань більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Вознесенськ - Умань

Квитки на автобус з Вознесенськ до Умань слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Вознесенськ - Умань, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Вознесенськ - Умань, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Вознесенськ до Умань

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Вознесенськ до Умань?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Вознесенськ до Умань. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Вознесенськ до Умань?
  • Подорож на автобусі з Вознесенськ до Умань може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Вознесенськ до Умань.
  • Скільки коштує квиток на автобус Вознесенськ - Умань?
  • Дешеві автобусні квитки з Вознесенськ до Умань коштують десь близько 400.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Вознесенськ - Умань становить 400.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Вознесенськ в Умань?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Вознесенськ - Умань. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Вознесенськ - Умань?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Вознесенськ до Умань залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 200.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 280.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Вознесенськ до Умань?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Вознесенськ до Умань. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Вознесенськ до Умань?
  • Час подорожі автобусом до Умань з Вознесенськ становить у середньому 07:45 - 11:10 на 189 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Умань з Вознесенськ, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Вознесенськ у Умань?
  • Автобус з Вознесенськ до Умань відправляється о 07:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Умань з Вознесенськ?
  • Автобус з Вознесенськ до Умань прибуває о 11:10.
  • Чи є прямі автобуси з Вознесенськ до Умань?
  • Так, є прямий автобус через день з Вознесенськ до Умань з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Вознесенськ у Умань?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Вознесенськ до Умань, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Умань з Вознесенськ, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Вознесенськ автостанції можна доїхати до Умань? На який автобусний вокзал Умань ви прибуваєте з Вознесенськ?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Вознесенськ, Київська вул. 148, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Умань,Київська вул. 1, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Вознесенськ - Умань?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Вознесенськ до Умань на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Вознесенськ в Умань?
  • Пасажири, які подорожують з Вознесенськ до Умань, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Вознесенськ в Умань?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Вознесенськ до Умань, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Вознесенськ до Умань екологічно?
  • Подорож автобусом із Вознесенськ до Умань є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.