You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Смiла - Замосць
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Смiла - Замосць 170 км
Тривалість маршруту 10:50 - 01:20
Ціна квитка на автобус 1600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Смiла - Замосць через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1600.00 грн. відстань від Смiла - Замосць сягає біля 170 км, що в середньому займає близько 10:50 - 01:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Замосць АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Смiла - Замосць

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Смiла - Замосць
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Смiла - Замосць 490 км
Тривалість маршруту 10:50 - 01:20
Ціна квитка на автобус 1600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Смiла - Замосць через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1600.00 грн. відстань від Смiла - Замосць сягає біля 490 км, що в середньому займає близько 10:50 - 01:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Замосць АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Смiла - Замосць

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Смiла - Замосць

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Смiла - Замосць протяжністю ~ 170 км. Подорожуючи автобусом з Смiла - Замосць, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:50 - 01:20 годин.


Час відправлення автобусів Смiла - Замосць: Через день

Щотижня між Смiла - Замосць курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Смiла приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Смiла до Замосць відправляється о 10:50 ранку, а прибуває — о 01:20. Згідно з розкладом автобусів Смiла - Замосць, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:50 - 01:20 годин. Для перегляду розкладу автобусів Смiла - Замосць та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Смiла і куди прибуває в Замосць?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Смiла до Замосць, вам слід очікувати відправлення з автостанції Незалежності вулиця, 111 в Смiла та прибуття на вулиця Грубіжовська; будинок 9 в Замосць. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Смiла - Замосць

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Смiла - Замосць курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Замосць автобус добирається 10:50 - 01:20, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Смiла - Замосць. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Смiла - Замосць курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Смiла - Замосць: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Смiла - Замосць більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Смiла - Замосць

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Смiла - Замосць, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Смiла - Замосць, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Смiла до Замосць

 • Як легко сісти на автобус з Смiла до Замосць?
 • Подорож на автобусі з Смiла до Замосць може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Смiла до Замосць.
 • Скільки коштує квиток на автобус Смiла - Замосць?
 • Дешеві автобусні квитки з Смiла до Замосць коштують десь близько 1600.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Смiла - Замосць становить 1600.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Смiла до Замосць?
 • Час подорожі автобусом до Замосць з Смiла становить у середньому 10:50 - 01:20 на 170 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Замосць з Смiла, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Смiла у Замосць?
 • Автобус з Смiла до Замосць відправляється о 10:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Замосць з Смiла?
 • Автобус з Смiла до Замосць прибуває о 01:20.
 • Чи є прямі автобуси з Смiла до Замосць?
 • Так, є прямий автобус через день з Смiла до Замосць з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Замосць з Смiла?
 • Автобус з Смiла до Замосць прибуває о 01:20.
 • Які компанії подорожують з Смiла у Замосць?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Смiла до Замосць, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Замосць з Смiла, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Смiла автостанції можна доїхати до Замосць? На який автобусний вокзал Замосць ви прибуваєте з Смiла?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Смiла, Незалежності вулиця, 111, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Замосць,вулиця Грубіжовська; будинок 9, що також розташований недалеко від центру міста.