You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Черкаси - Володава

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Черкаси - Володава 540 км
Тривалість маршруту 10:10 - 03:30
Ціна квитка на автобус 2900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Черкаси - Володава через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2900.00 грн. відстань від Черкаси - Володава сягає біля 540 км, що в середньому займає близько 10:10 - 03:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Володава "АЗС ORLEN". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Черкаси - Володава

Подорож на автобусі Черкаси - Володава

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Черкаси - Володава протяжністю ~ 540 км. Подорожуючи автобусом з Черкаси - Володава, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:10 - 03:30 годин.


Час відправлення автобусів Черкаси - Володава: Через день

Щотижня між Черкаси - Володава курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Черкаси приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Черкаси до Володава відправляється о 10:10 ранку, а прибуває — о 03:30. Згідно з розкладом автобусів Черкаси - Володава, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:10 - 03:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Черкаси - Володава та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Черкаси і куди прибуває в Володава?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Черкаси до Володава, вам слід очікувати відправлення з автостанції Ложешнікова вул. 7 в Черкаси та прибуття на вулиця Любельська; будинок 70 в Володава. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Черкаси - Володава

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Черкаси - Володава курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Володава автобус добирається 10:10 - 03:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Черкаси - Володава. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Черкаси - Володава курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Черкаси - Володава: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Черкаси - Володава більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Черкаси - Володава

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Черкаси - Володава, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Черкаси - Володава, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Черкаси до Володава

 • Як легко сісти на автобус з Черкаси до Володава?
 • Подорож на автобусі з Черкаси до Володава може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Черкаси до Володава.
 • Скільки коштує квиток на автобус Черкаси - Володава?
 • Дешеві автобусні квитки з Черкаси до Володава коштують десь близько 2900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Черкаси - Володава становить 2900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Черкаси до Володава?
 • Час подорожі автобусом до Володава з Черкаси становить у середньому 10:10 - 03:30 на 540 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Володава з Черкаси, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Черкаси у Володава?
 • Автобус з Черкаси до Володава відправляється о 10:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Володава з Черкаси?
 • Автобус з Черкаси до Володава прибуває о 03:30.
 • Чи є прямі автобуси з Черкаси до Володава?
 • Так, є прямий автобус через день з Черкаси до Володава з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Володава з Черкаси?
 • Автобус з Черкаси до Володава прибуває о 03:30.
 • Які компанії подорожують з Черкаси у Володава?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Черкаси до Володава, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Володава з Черкаси, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Черкаси автостанції можна доїхати до Володава? На який автобусний вокзал Володава ви прибуваєте з Черкаси?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Черкаси, Ложешнікова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Володава,вулиця Любельська; будинок 70, що також розташований недалеко від центру міста.