You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Черкаси - Августів
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Черкаси - Августів 690 км
Тривалість маршруту 10:10 - 08:40
Ціна квитка на автобус 2900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Черкаси - Августів через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2900.00 грн. відстань від Черкаси - Августів сягає біля 690 км, що в середньому займає близько 10:10 - 08:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Августів Зупинка Августов. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Черкаси - Августів

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Черкаси - Августів

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Черкаси - Августів протяжністю ~ 690 км. Подорожуючи автобусом з Черкаси - Августів, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:10 - 08:40 годин.


Час відправлення автобусів Черкаси - Августів: Через день

Щотижня між Черкаси - Августів курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Черкаси приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Черкаси до Августів відправляється о 10:10 ранку, а прибуває — о 08:40. Згідно з розкладом автобусів Черкаси - Августів, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:10 - 08:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Черкаси - Августів та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Черкаси і куди прибуває в Августів?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Черкаси до Августів, вам слід очікувати відправлення з автостанції Ложешнікова вул. 7 в Черкаси та прибуття на вулиця Йонкайтіса в Августів. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Черкаси - Августів

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Черкаси - Августів курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Августів автобус добирається 10:10 - 08:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Черкаси - Августів. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Черкаси - Августів курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Черкаси - Августів: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Черкаси - Августів більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Черкаси - Августів

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Черкаси - Августів, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Черкаси - Августів, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Черкаси до Августів

 • Як легко сісти на автобус з Черкаси до Августів?
 • Подорож на автобусі з Черкаси до Августів може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Черкаси до Августів.
 • Скільки коштує квиток на автобус Черкаси - Августів?
 • Дешеві автобусні квитки з Черкаси до Августів коштують десь близько 2900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Черкаси - Августів становить 2900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Черкаси до Августів?
 • Час подорожі автобусом до Августів з Черкаси становить у середньому 10:10 - 08:40 на 690 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Августів з Черкаси, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Черкаси у Августів?
 • Автобус з Черкаси до Августів відправляється о 10:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Августів з Черкаси?
 • Автобус з Черкаси до Августів прибуває о 08:40.
 • Чи є прямі автобуси з Черкаси до Августів?
 • Так, є прямий автобус через день з Черкаси до Августів з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Августів з Черкаси?
 • Автобус з Черкаси до Августів прибуває о 08:40.
 • Які компанії подорожують з Черкаси у Августів?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Черкаси до Августів, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Августів з Черкаси, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Черкаси автостанції можна доїхати до Августів? На який автобусний вокзал Августів ви прибуваєте з Черкаси?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Черкаси, Ложешнікова вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Августів,вулиця Йонкайтіса, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Parse(word='черкасам', tag=OpencorporaTag('NOUN,anim plur,datv'), normal_form='черкас', score=1.0, methods_stack=((DictionaryAnalyzer(), 'черкасам', 20, 12),))