You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Нова Одеса - Вінниця

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Нова Одеса - Вінниця 393 км
Тривалість маршруту 09:00 - 15:15
Ціна квитка на автобус 900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Нова Одеса - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 900.00 грн. відстань від Нова Одеса - Вінниця сягає біля 393 км, що в середньому займає близько 09:00 - 15:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Нова Одеса - Вінниця

Подорож на автобусі Нова Одеса - Вінниця

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Нова Одеса - Вінниця протяжністю ~ 393 км. Подорожуючи автобусом з Нова Одеса - Вінниця, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 09:00 - 15:15 годин.


Час відправлення автобусів Нова Одеса - Вінниця: Через день

Щотижня між Нова Одеса - Вінниця курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Нова Одеса приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Нова Одеса до Вінниця відправляється о 09:00 ранку, а прибуває — о 15:15. Згідно з розкладом автобусів Нова Одеса - Вінниця, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 09:00 - 15:15 годин. Для перегляду розкладу автобусів Нова Одеса - Вінниця та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Нова Одеса і куди прибуває в Вінниця?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Нова Одеса до Вінниця, вам слід очікувати відправлення з автостанції Кухарєва вул. 8г в Нова Одеса та прибуття на Київська вул. 8 в Вінниця. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Нова Одеса - Вінниця

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Нова Одеса - Вінниця курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вінниця автобус добирається 09:00 - 15:15, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Нова Одеса - Вінниця. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Нова Одеса - Вінниця курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Нова Одеса - Вінниця: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Нова Одеса - Вінниця більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Нова Одеса - Вінниця

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Нова Одеса - Вінниця, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Нова Одеса - Вінниця, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Нова Одеса до Вінниця

 • Як легко сісти на автобус з Нова Одеса до Вінниця?
 • Подорож на автобусі з Нова Одеса до Вінниця може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Нова Одеса до Вінниця.
 • Скільки коштує квиток на автобус Нова Одеса - Вінниця?
 • Дешеві автобусні квитки з Нова Одеса до Вінниця коштують десь близько 900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Нова Одеса - Вінниця становить 900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Нова Одеса до Вінниця?
 • Час подорожі автобусом до Вінниця з Нова Одеса становить у середньому 09:00 - 15:15 на 393 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вінниця з Нова Одеса, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Нова Одеса у Вінниця?
 • Автобус з Нова Одеса до Вінниця відправляється о 09:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Нова Одеса?
 • Автобус з Нова Одеса до Вінниця прибуває о 15:15.
 • Чи є прямі автобуси з Нова Одеса до Вінниця?
 • Так, є прямий автобус через день з Нова Одеса до Вінниця з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Нова Одеса?
 • Автобус з Нова Одеса до Вінниця прибуває о 15:15.
 • Які компанії подорожують з Нова Одеса у Вінниця?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Нова Одеса до Вінниця, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вінниця з Нова Одеса, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Нова Одеса автостанції можна доїхати до Вінниця? На який автобусний вокзал Вінниця ви прибуваєте з Нова Одеса?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Нова Одеса, Кухарєва вул. 8г, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вінниця,Київська вул. 8, що також розташований недалеко від центру міста.