You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Каунас
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Умань - Каунас 730 км
Тривалість маршруту 13:20 - 12:45
Ціна квитка на автобус 3300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Каунас через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3300.00 грн. відстань від Умань - Каунас сягає біля 730 км, що в середньому займає близько 13:20 - 12:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Каунас (біля АВу). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Умань - Каунас

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Умань - Каунас

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Каунас протяжністю ~ 730 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Каунас, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:20 - 12:45 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Каунас: Через день

Щотижня між Умань - Каунас курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Каунас відправляється о 13:20 ранку, а прибуває — о 12:45. Згідно з розкладом автобусів Умань - Каунас, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:20 - 12:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Каунас та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Каунас?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Каунас, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на проспект Вітауто в Каунас. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Каунас

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Умань - Каунас курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Каунас автобус добирається 13:20 - 12:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Каунас. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Каунас курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Каунас: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Каунас більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Каунас

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Каунас, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Каунас, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Каунас

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Каунас?
 • Подорож на автобусі з Умань до Каунас може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Каунас.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Каунас?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Каунас коштують десь близько 3300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Каунас становить 3300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Каунас?
 • Час подорожі автобусом до Каунас з Умань становить у середньому 13:20 - 12:45 на 730 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Каунас з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Каунас?
 • Автобус з Умань до Каунас відправляється о 13:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Каунас з Умань?
 • Автобус з Умань до Каунас прибуває о 12:45.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Каунас?
 • Так, є прямий автобус через день з Умань до Каунас з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Каунас з Умань?
 • Автобус з Умань до Каунас прибуває о 12:45.
 • Які компанії подорожують з Умань у Каунас?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Каунас, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Каунас з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Каунас? На який автобусний вокзал Каунас ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Каунас,проспект Вітауто, що також розташований недалеко від центру міста.