You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Паневежис

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Умань - Паневежис 780 км
Тривалість маршруту 13:20 - 14:20
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Паневежис через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Умань - Паневежис сягає біля 780 км, що в середньому займає близько 13:20 - 14:20. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Паневежіс Зупинка Паневежис (біля АВу). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Паневежис

Подорож на автобусі Умань - Паневежис

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Паневежис протяжністю ~ 780 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Паневежис, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:20 - 14:20 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Паневежис: Через день

Щотижня між Умань - Паневежис курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Паневежис відправляється о 13:20 ранку, а прибуває — о 14:20. Згідно з розкладом автобусів Умань - Паневежис, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:20 - 14:20 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Паневежис та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Паневежис?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Паневежис, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на провулок Саванорю в Паневежис. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Паневежис

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Умань - Паневежис курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Паневежис автобус добирається 13:20 - 14:20, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Паневежис. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Паневежис курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Паневежис: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Паневежис більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Паневежис

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Паневежис, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Паневежис, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Паневежис

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Паневежис?
 • Подорож на автобусі з Умань до Паневежис може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Паневежис.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Паневежис?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Паневежис коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Паневежис становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Паневежис?
 • Час подорожі автобусом до Паневежис з Умань становить у середньому 13:20 - 14:20 на 780 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Паневежис з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Паневежис?
 • Автобус з Умань до Паневежис відправляється о 13:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Паневежис з Умань?
 • Автобус з Умань до Паневежис прибуває о 14:20.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Паневежис?
 • Так, є прямий автобус через день з Умань до Паневежис з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Паневежис з Умань?
 • Автобус з Умань до Паневежис прибуває о 14:20.
 • Які компанії подорожують з Умань у Паневежис?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Паневежис, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Паневежис з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Паневежис? На який автобусний вокзал Паневежис ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Паневежис,провулок Саванорю, що також розташований недалеко від центру міста.