You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Лодзь

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Умань - Лодзь 1083 км
Тривалість маршруту 13:00 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Лодзь через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1900.00 грн. відстань від Умань - Лодзь сягає біля 1083 км, що в середньому займає близько 13:00 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Лодзь АВ "Каліска". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Лодзь

Подорож на автобусі Умань - Лодзь

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Лодзь протяжністю ~ 1083 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Лодзь, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:00 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Лодзь: Через день

Щотижня між Умань - Лодзь курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Лодзь відправляється о 13:00 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Умань - Лодзь, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:00 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Лодзь та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Лодзь?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Лодзь, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на вугол проспекту Влокняжи / вул. Каролевська в Лодзь. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Лодзь

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Умань - Лодзь курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Лодзь автобус добирається 13:00 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Лодзь. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Лодзь курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Лодзь: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Лодзь більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Лодзь

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Лодзь, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Лодзь, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Лодзь

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Лодзь?
 • Подорож на автобусі з Умань до Лодзь може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Лодзь.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Лодзь?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Лодзь коштують десь близько 1900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Лодзь становить 1900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Лодзь?
 • Час подорожі автобусом до Лодзь з Умань становить у середньому 13:00 - 09:00 на 1083 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Лодзь з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Лодзь?
 • Автобус з Умань до Лодзь відправляється о 13:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Лодзь з Умань?
 • Автобус з Умань до Лодзь прибуває о 09:00.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Лодзь?
 • Так, є прямий автобус через день з Умань до Лодзь з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Лодзь з Умань?
 • Автобус з Умань до Лодзь прибуває о 09:00.
 • Які компанії подорожують з Умань у Лодзь?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Лодзь, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Лодзь з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Лодзь? На який автобусний вокзал Лодзь ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Лодзь,вугол проспекту Влокняжи / вул. Каролевська, що також розташований недалеко від центру міста.