You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Ополє
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Умань - Ополє 1044 км
Тривалість маршруту 11:15 - 03:40
Ціна квитка на автобус 1900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Ополє через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1900.00 грн. відстань від Умань - Ополє сягає біля 1044 км, що в середньому займає близько 11:15 - 03:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ополє PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Умань - Ополє

Графік відправлень:

2024-05-23
2024-05-30
2024-06-06
2024-06-13
2024-06-20
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Ополє
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Умань - Ополє 180 км
Тривалість маршруту 14:10 - 11:30
Ціна квитка на автобус 1900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Ополє через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1900.00 грн. відстань від Умань - Ополє сягає біля 180 км, що в середньому займає близько 14:10 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ополє PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Умань - Ополє

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Ополє
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Умань - Ополє 750 км
Тривалість маршруту 14:10 - 11:30
Ціна квитка на автобус 1900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Ополє через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1900.00 грн. відстань від Умань - Ополє сягає біля 750 км, що в середньому займає близько 14:10 - 11:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ополє PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Умань - Ополє

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Умань - Ополє

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Ополє протяжністю ~ 1044 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Ополє, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:15 - 03:40 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Ополє: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Умань - Ополє курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Ополє відправляється о 11:15 ранку, а прибуває — о 03:40. Згідно з розкладом автобусів Умань - Ополє, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:15 - 03:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Ополє та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Ополє?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Ополє, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на PKS 1 Мая , 4 в Ополє. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Ополє

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Умань - Ополє курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Ополє автобус добирається 11:15 - 03:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Ополє. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Ополє курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Ополє: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Ополє більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Ополє

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Ополє, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Ополє, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Ополє

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Ополє?
 • Подорож на автобусі з Умань до Ополє може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Ополє.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Ополє?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Ополє коштують десь близько 1900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Ополє становить 1900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Ополє?
 • Час подорожі автобусом до Ополє з Умань становить у середньому 11:15 - 03:40 на 1044 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Ополє з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Ополє?
 • Автобус з Умань до Ополє відправляється о 11:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ополє з Умань?
 • Автобус з Умань до Ополє прибуває о 03:40.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Ополє?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Умань до Ополє з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ополє з Умань?
 • Автобус з Умань до Ополє прибуває о 03:40.
 • Які компанії подорожують з Умань у Ополє?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Ополє, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Ополє з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Ополє? На який автобусний вокзал Ополє ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Ополє,PKS 1 Мая , 4, що також розташований недалеко від центру міста.