You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Миколаїв

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Умань - Миколаїв 348 км
Тривалість маршруту 06:55 - 11:45
Ціна квитка на автобус 600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 600.00 грн. відстань від Умань - Миколаїв сягає біля 348 км, що в середньому займає близько 06:55 - 11:45. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Миколаїв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Миколаїв

Рейс: Познань АВ-Херсон АВ

Відстань Умань - Миколаїв 280 км
Тривалість маршруту 06:40 - 11:35
Ціна квитка на автобус 600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 600.00 грн. відстань від Умань - Миколаїв сягає біля 280 км, що в середньому займає близько 06:40 - 11:35. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Миколаїв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Миколаїв

Рейс: Ченстохова АВ-Херсон АВ

Відстань Умань - Миколаїв 285 км
Тривалість маршруту 06:40 - 11:15
Ціна квитка на автобус 600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Миколаїв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 600.00 грн. відстань від Умань - Миколаїв сягає біля 285 км, що в середньому займає близько 06:40 - 11:15. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Миколаїв АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Миколаїв

Подорож на автобусі Умань - Миколаїв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Миколаїв протяжністю ~ 348 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Миколаїв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 06:55 - 11:45 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Миколаїв: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Умань - Миколаїв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Миколаїв відправляється о 06:55 ранку, а прибуває — о 11:45. Згідно з розкладом автобусів Умань - Миколаїв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 06:55 - 11:45 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Миколаїв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Миколаїв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Миколаїв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на Богоявленський проспект, 21 в Миколаїв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Миколаїв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Умань - Миколаїв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Миколаїв автобус добирається 06:55 - 11:45, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Миколаїв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Миколаїв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Миколаїв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Миколаїв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Миколаїв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Миколаїв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Миколаїв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Миколаїв

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Миколаїв?
 • Подорож на автобусі з Умань до Миколаїв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Миколаїв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Миколаїв?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Миколаїв коштують десь близько 600.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Миколаїв становить 600.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Миколаїв?
 • Час подорожі автобусом до Миколаїв з Умань становить у середньому 06:55 - 11:45 на 348 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Миколаїв з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Миколаїв?
 • Автобус з Умань до Миколаїв відправляється о 06:55. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Умань?
 • Автобус з Умань до Миколаїв прибуває о 11:45.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Миколаїв?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Умань до Миколаїв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Миколаїв з Умань?
 • Автобус з Умань до Миколаїв прибуває о 11:45.
 • Які компанії подорожують з Умань у Миколаїв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Миколаїв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Миколаїв з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Миколаїв? На який автобусний вокзал Миколаїв ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Миколаїв,Богоявленський проспект, 21, що також розташований недалеко від центру міста.