You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Ченстохова

Рейс: Херсон АВ-Ченстохова АВ

Відстань Умань - Ченстохова 1236 км
Тривалість маршруту 13:00 - 10:50
Ціна квитка на автобус 1900.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Ченстохова через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1900.00 грн. відстань від Умань - Ченстохова сягає біля 1236 км, що в середньому займає близько 13:00 - 10:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ченстохова АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Ченстохова

Подорож на автобусі Умань - Ченстохова

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Ченстохова протяжністю ~ 1236 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Ченстохова, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:00 - 10:50 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Ченстохова: Через день

Щотижня між Умань - Ченстохова курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Ченстохова відправляється о 13:00 ранку, а прибуває — о 10:50. Згідно з розкладом автобусів Умань - Ченстохова, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:00 - 10:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Ченстохова та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Ченстохова?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Ченстохова, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на проспект Вольності; будинок 45/47 в Ченстохова. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Ченстохова

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Умань - Ченстохова курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Ченстохова автобус добирається 13:00 - 10:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Ченстохова. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Ченстохова курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Ченстохова: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Ченстохова більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Ченстохова

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Ченстохова, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Ченстохова, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Ченстохова

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Ченстохова?
 • Подорож на автобусі з Умань до Ченстохова може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Ченстохова.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Ченстохова?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Ченстохова коштують десь близько 1900.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Ченстохова становить 1900.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Ченстохова?
 • Час подорожі автобусом до Ченстохова з Умань становить у середньому 13:00 - 10:50 на 1236 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Ченстохова з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Ченстохова?
 • Автобус з Умань до Ченстохова відправляється о 13:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ченстохова з Умань?
 • Автобус з Умань до Ченстохова прибуває о 10:50.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Ченстохова?
 • Так, є прямий автобус через день з Умань до Ченстохова з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ченстохова з Умань?
 • Автобус з Умань до Ченстохова прибуває о 10:50.
 • Які компанії подорожують з Умань у Ченстохова?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Ченстохова, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Ченстохова з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Ченстохова? На який автобусний вокзал Ченстохова ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Ченстохова,проспект Вольності; будинок 45/47, що також розташований недалеко від центру міста.