You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Градець Кралове
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Умань - Градець Кралове 1315 км
Тривалість маршруту 11:15 - 07:30
Ціна квитка на автобус 2400.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Градець Кралове через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2400.00 грн. відстань від Умань - Градець Кралове сягає біля 1315 км, що в середньому займає близько 11:15 - 07:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Градець Кралове "Термінал HD". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Умань - Градець Кралове

Графік відправлень:

2024-05-23
2024-05-30
2024-06-06
2024-06-13
2024-06-20

Подорож на автобусі Умань - Градець Кралове

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Градець Кралове протяжністю ~ 1315 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Градець Кралове, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:15 - 07:30 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Градець Кралове: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Умань - Градець Кралове курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Градець Кралове відправляється о 11:15 ранку, а прибуває — о 07:30. Згідно з розкладом автобусів Умань - Градець Кралове, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:15 - 07:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Градець Кралове та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Градець Кралове?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Градець Кралове, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на вулиця Надражні 1704 в Градець Кралове. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Градець Кралове

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Умань - Градець Кралове курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Градець Кралове автобус добирається 11:15 - 07:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Градець Кралове. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Градець Кралове курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Градець Кралове: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Градець Кралове більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Градець Кралове

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Градець Кралове, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Градець Кралове, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Градець Кралове

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Градець Кралове?
 • Подорож на автобусі з Умань до Градець Кралове може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Градець Кралове.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Градець Кралове?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Градець Кралове коштують десь близько 2400.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Градець Кралове становить 2400.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Градець Кралове?
 • Час подорожі автобусом до Градець Кралове з Умань становить у середньому 11:15 - 07:30 на 1315 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Градець Кралове з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Градець Кралове?
 • Автобус з Умань до Градець Кралове відправляється о 11:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Градець Кралове з Умань?
 • Автобус з Умань до Градець Кралове прибуває о 07:30.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Градець Кралове?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Умань до Градець Кралове з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Градець Кралове з Умань?
 • Автобус з Умань до Градець Кралове прибуває о 07:30.
 • Які компанії подорожують з Умань у Градець Кралове?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Градець Кралове, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Градець Кралове з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Градець Кралове? На який автобусний вокзал Градець Кралове ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Градець Кралове,вулиця Надражні 1704, що також розташований недалеко від центру міста.