You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Кракiв

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Умань - Кракiв 150 км
Тривалість маршруту 14:10 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1750.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1750.00 грн. відстань від Умань - Кракiв сягає біля 150 км, що в середньому займає близько 14:10 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Кракiв

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Кракiв

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Умань - Кракiв 580 км
Тривалість маршруту 14:10 - 09:00
Ціна квитка на автобус 1750.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1750.00 грн. відстань від Умань - Кракiв сягає біля 580 км, що в середньому займає близько 14:10 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Аеропорт Краков Баліце Аеропорт ім. Иоанна Павла II. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Кракiв

Подорож на автобусі Умань - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Кракiв протяжністю ~ 150 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 14:10 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Кракiв: Через день

Щотижня між Умань - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Кракiв відправляється о 14:10 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Умань - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 14:10 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Умань - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Умань - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 14:10 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Кракiв. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Кракiв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Кракiв

 • Як легко сісти на автобус з Умань до Кракiв?
 • Подорож на автобусі з Умань до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Кракiв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Кракiв?
 • Дешеві автобусні квитки з Умань до Кракiв коштують десь близько 1750.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Кракiв становить 1750.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Умань до Кракiв?
 • Час подорожі автобусом до Кракiв з Умань становить у середньому 14:10 - 09:00 на 150 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Кракiв?
 • Автобус з Умань до Кракiв відправляється о 14:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Умань?
 • Автобус з Умань до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Чи є прямі автобуси з Умань до Кракiв?
 • Так, є прямий автобус через день з Умань до Кракiв з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Умань?
 • Автобус з Умань до Кракiв прибуває о 09:00.
 • Які компанії подорожують з Умань у Кракiв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Умань автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Умань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,вулиця Капітана Мечислава Медвецького; будинок 1, що також розташований недалеко від центру міста.