You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Кракiв

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Умань - Кракiв859 км
Тривалість маршруту11:15 - 00:30
Ціна квитка на автобус1650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated July 9, 2024, 5:17 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1650.00 грн. відстань від Умань - Кракiв сягає біля 859 км, що в середньому займає близько 11:15 - 00:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Кракiв

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
2024-08-13
2024-08-15

Маршрут та розклад

* 05:40 - Миколаїв

Богоявленський проспект, 21


* 07:45 - Вознесенськ

Київська вул. 148


* 08:35 - Южноукраїнськ

Київська вул. 148


* 09:30 - Первомайськ

М. Виноградського вул. 8


* 11:15 - Умань

Київська вул. 1


* 13:25 - Вінниця

вулиця Київська; будинок 8


* 15:10 - Хмельницький

проспект Миру; будинок 94/1


* 17:45 - Тернопіль

Живова вул. 7


* 19:50 - Львів

Двірцева пл. 1


* 21:45 - КПП


* 03:25 - Кракiв

Bosacka, 18


* 04:50 - Катовiце

вулиця Садова


* 07:55 - Вроцлав

Sucha, 1/11


* 11:25 - Градець Кралове

вулиця Надражні 1704


* 12:50 - Прага

вулиця Кризикова; будинок 6



Вартість проїзду

ХерсонМиколВознесЮжноукПервомУманьВінницяХмельнТернопЛьвівКраківКатовВроцГрадецьПрага
Херсон500600700800100015001600170023002400270031003300
Микол20025035060090011001200130022002300265030003000
Вознес5002001002004008009501000110021002200255029003000
Южноук600250100100350700900950100020002100245028003000
Первом70035020010030060080090095019502000235027003000
Умань80060040035030030040045060016501700200024002500
Вінниця100090080070060030020030040013501500175021002200
Хмельн1500110095090080040020020035011501300155019002100
Терноп16001200100095090045030020010501150145017001900
Львів17001300110010009506004003508001000125014001500
Краків230022002100200019501650135011501050800
Катов2400230022002100200017001500130011501000
Вроц2700265025502450235020001750155014501250
Градець3100300029002800270024002100190017001400
Прага3300300030003000300025002200210019001500
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Кракiв

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Умань - Кракiв140 км
Тривалість маршруту14:10 - 07:50
Ціна квитка на автобус1650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 4:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1650.00 грн. відстань від Умань - Кракiв сягає біля 140 км, що в середньому займає близько 14:10 - 07:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Кракiв

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11
Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Умань - Кракiв

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Умань - Кракiв550 км
Тривалість маршруту14:10 - 07:50
Ціна квитка на автобус1650.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 4:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Умань - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1650.00 грн. відстань від Умань - Кракiв сягає біля 550 км, що в середньому займає близько 14:10 - 07:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Умань - Кракiв

Графік відправлень:

2024-07-26
2024-07-28
2024-07-30
2024-08-01
2024-08-03
2024-08-05
2024-08-07
2024-08-09
2024-08-11

Подорож на автобусі Умань - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Умань - Кракiв протяжністю ~ 859 км. Подорожуючи автобусом з Умань - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:15 - 00:30 годин.


Час відправлення автобусів Умань - Кракiв: Через день

Щотижня між Умань - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Умань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Умань до Кракiв відправляється о 11:15 ранку, а прибуває — о 00:30. Згідно з розкладом автобусів Умань - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:15 - 00:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Умань - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Умань і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Умань до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Київська вул. 1 в Умань та прибуття на Bosacka, 18 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Умань

Автовокзал в місті Умань, розташований за адресою вулиця Київська, 1, є важливим транспортним вузлом, який обслуговує численні міжміські та місцеві автобусні маршрути. Цей автовокзал є головним транспортним центром міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Умані.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасним критим павільйоном, який захищає пасажирів від негоди. Тут встановлено лавки для комфортного очікування транспорту, а також інформаційні табло з розкладом руху автобусів, що допомагають пасажирам планувати свої поїздки. Інфраструктура зупинки передбачає наявність смітників та освітлення, що підтримує її чистоту і безпеку в темний час доби.

Автовокзал обслуговує численні автобусні маршрути, які з’єднують Умань з іншими містами України та забезпечують регулярне та зручне сполучення. Крім міжміських маршрутів, зупинка також обслуговує місцеві автобуси, що з’єднують різні райони міста. Автобуси курсують з регулярними інтервалами, що дозволяє пасажирам швидко дістатися до місця призначення.

Навколо автовокзалу розташовані різні об'єкти міської інфраструктури, включаючи магазини, кафе, аптеки та банківські установи. Це робить зупинку зручною для пасажирів, які можуть скористатися різними послугами під час очікування автобуса. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як адміністративні будівлі та навчальні заклади, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що сприяє підвищенню рівня безпеки пасажирів. Вокзал також обладнаний системою відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, наявні зручні пішохідні переходи та транспортні розв’язки, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Місцеві жителі високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу, відзначаючи його комфортність, безпеку та високу якість обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Влада міста та адміністрація автовокзалу планують подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.

Кракiв

Автовокзал "Dworzec autobusowy w Krakowie" у Кракові є одним із головних транспортних вузлів міста, забезпечуючи зручний доступ до громадського транспорту для жителів і гостей Кракова. Розташований неподалік від залізничного вокзалу, автовокзал з’єднує Краків з багатьма містами Польщі та іншими країнами Європи.

Автобусна зупинка на автовокзалі обладнана сучасними критими павільйонами, які забезпечують пасажирам комфортне очікування, захищаючи їх від негоди. Тут встановлено численні лавки для відпочинку, а також електронні інформаційні табло, що надають актуальну інформацію про розклад руху автобусів, прибуття та відправлення рейсів. Інформація на табло доступна кількома мовами, що зручно для міжнародних пасажирів.

Автовокзал "Dworzec autobusowy w Krakowie" обслуговує численні внутрішні маршрути, що з'єднують Краків з такими містами, як Варшава, Вроцлав, Гданськ, Познань та інші. Крім того, звідси відправляються міжнародні автобуси до країн Європи, таких як Німеччина, Чехія, Україна, Словаччина, Угорщина та інші. Регулярність руху автобусів забезпечує пасажирам зручність і гнучкість у виборі часу для подорожей.

Навколо автовокзалу розташовані численні об’єкти міської інфраструктури, включаючи кафе, ресторани, магазини, готелі та банківські установи. Це створює додаткові зручності для пасажирів, які можуть скористатися цими послугами під час очікування свого автобуса. Поряд з автовокзалом також знаходяться важливі об'єкти, такі як торгові центри та адміністративні будівлі, що забезпечує легкий доступ до них.

Автовокзал добре освітлений у нічний час, що підвищує рівень безпеки пасажирів. Він також обладнаний системами відеоспостереження, що забезпечує додатковий рівень безпеки. Дорожня інфраструктура навколо вокзалу в хорошому стані, з наявністю зручних пішохідних переходів та транспортних розв’язок, що забезпечують безпеку для пішоходів і транспорту.

Пасажири високо оцінюють зручність та функціональність автовокзалу в Кракові, відзначаючи його комфортність, безпеку та високий рівень обслуговування. Водночас деякі пасажири висловлюють побажання щодо покращення умов очікування, таких як збільшення кількості лавок та оновлення інформаційних табло. Адміністрація автовокзалу планує подальшу модернізацію зупинки, включаючи встановлення нових інформаційних табло, додаткових лавок та інших зручностей для пасажирів.



Які перевізники пропонують подорож з Умань - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Умань - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 11:15 - 00:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Умань - Кракiв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Умань - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Умань - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Умань - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Умань - Кракiв

Квитки на автобус з Умань до Кракiв слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Умань - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Умань - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Умань до Кракiв

  • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Умань до Кракiв?
  • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Умань до Кракiв. Це так просто!
  • Як легко сісти на автобус з Умань до Кракiв?
  • Подорож на автобусі з Умань до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Умань до Кракiв.
  • Скільки коштує квиток на автобус Умань - Кракiв?
  • Дешеві автобусні квитки з Умань до Кракiв коштують десь близько 1650.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Умань - Кракiв становить 1650.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
  • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Умань в Кракiв?
  • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Умань - Кракiв. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
  • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Умань - Кракiв?
  • Вартість квитка на дитячий автобус з Умань до Кракiв залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 825.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 1155.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
  • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Умань до Кракiв?
  • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Умань до Кракiв. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
  • Скільки часу триває автобус з Умань до Кракiв?
  • Час подорожі автобусом до Кракiв з Умань становить у середньому 11:15 - 00:30 на 859 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Умань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
  • О котрій годині відправляється автобус з Умань у Кракiв?
  • Автобус з Умань до Кракiв відправляється о 11:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
  • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Умань?
  • Автобус з Умань до Кракiв прибуває о 00:30.
  • Чи є прямі автобуси з Умань до Кракiв?
  • Так, є прямий автобус через день з Умань до Кракiв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
  • Які компанії подорожують з Умань у Кракiв?
  • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Умань до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Умань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
  • З якої Умань автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Умань?
  • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Умань, Київська вул. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,Bosacka, 18, що також розташований недалеко від центру міста.
  • Як мені скасувати квиток на рейс Умань - Кракiв?
  • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
    Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
  • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Умань до Кракiв на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
  • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
    Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
  • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Умань в Кракiв?
  • Пасажири, які подорожують з Умань до Кракiв, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
  • Які послуги пропонують автобуси з Умань в Кракiв?
  • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Умань до Кракiв, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
  • Чи подорожувати автобусом з Умань до Кракiв екологічно?
  • Подорож автобусом із Умань до Кракiв є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.