You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Шпола - Катовiце

Рейс: Запоріжжя АС1-Вроцлав АВ

Відстань Шпола - Катовiце 215 км
Тривалість маршруту 11:35 - 09:30
Ціна квитка на автобус 2000.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Шпола - Катовiце через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2000.00 грн. відстань від Шпола - Катовiце сягає біля 215 км, що в середньому займає близько 11:35 - 09:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Катовіце PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Шпола - Катовiце

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Шпола - Катовiце

Рейс: Павлоград АС-Вроцлав АВ

Відстань Шпола - Катовiце 637 км
Тривалість маршруту 11:35 - 09:30
Ціна квитка на автобус 2000.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Шпола - Катовiце через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2000.00 грн. відстань від Шпола - Катовiце сягає біля 637 км, що в середньому займає близько 11:35 - 09:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Катовіце PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Шпола - Катовiце

Подорож на автобусі Шпола - Катовiце

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Шпола - Катовiце протяжністю ~ 215 км. Подорожуючи автобусом з Шпола - Катовiце, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:35 - 09:30 годин.


Час відправлення автобусів Шпола - Катовiце: Через день

Щотижня між Шпола - Катовiце курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Шпола приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Шпола до Катовiце відправляється о 11:35 ранку, а прибуває — о 09:30. Згідно з розкладом автобусів Шпола - Катовiце, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:35 - 09:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Шпола - Катовiце та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Шпола і куди прибуває в Катовiце?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Шпола до Катовiце, вам слід очікувати відправлення з автостанції Героїв Крут вулиця,64 в Шпола та прибуття на ulіca Sądowa,5 в Катовiце. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Шпола - Катовiце

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Шпола - Катовiце курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Катовiце автобус добирається 11:35 - 09:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Шпола - Катовiце. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Шпола - Катовiце курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Шпола - Катовiце: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Шпола - Катовiце більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Шпола - Катовiце

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Шпола - Катовiце, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Шпола - Катовiце, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Шпола до Катовiце

 • Як легко сісти на автобус з Шпола до Катовiце?
 • Подорож на автобусі з Шпола до Катовiце може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Шпола до Катовiце.
 • Скільки коштує квиток на автобус Шпола - Катовiце?
 • Дешеві автобусні квитки з Шпола до Катовiце коштують десь близько 2000.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Шпола - Катовiце становить 2000.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Шпола до Катовiце?
 • Час подорожі автобусом до Катовiце з Шпола становить у середньому 11:35 - 09:30 на 215 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Катовiце з Шпола, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Шпола у Катовiце?
 • Автобус з Шпола до Катовiце відправляється о 11:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Катовiце з Шпола?
 • Автобус з Шпола до Катовiце прибуває о 09:30.
 • Чи є прямі автобуси з Шпола до Катовiце?
 • Так, є прямий автобус через день з Шпола до Катовiце з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Катовiце з Шпола?
 • Автобус з Шпола до Катовiце прибуває о 09:30.
 • Які компанії подорожують з Шпола у Катовiце?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Шпола до Катовiце, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Катовiце з Шпола, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Шпола автостанції можна доїхати до Катовiце? На який автобусний вокзал Катовiце ви прибуваєте з Шпола?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Шпола, Героїв Крут вулиця,64, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Катовiце,ulіca Sądowa,5, що також розташований недалеко від центру міста.