You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Ополє - Вінниця
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Ополє - Вінниця 160 км
Тривалість маршруту 11:05 - 07:00
Ціна квитка на автобус 1750.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Ополє - Вінниця через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1750.00 грн. відстань від Ополє - Вінниця сягає біля 160 км, що в середньому займає близько 11:05 - 07:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Вінниця Зупинка міського транспорту (біля Центрального АВу). А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Ополє - Вінниця

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Ополє - Вінниця

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Ополє - Вінниця протяжністю ~ 160 км. Подорожуючи автобусом з Ополє - Вінниця, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 11:05 - 07:00 годин.


Час відправлення автобусів Ополє - Вінниця: Через день

Щотижня між Ополє - Вінниця курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Ополє приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Ополє до Вінниця відправляється о 11:05 ранку, а прибуває — о 07:00. Згідно з розкладом автобусів Ополє - Вінниця, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 11:05 - 07:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Ополє - Вінниця та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Ополє і куди прибуває в Вінниця?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Ополє до Вінниця, вам слід очікувати відправлення з автостанції PKS 1 Мая , 4 в Ополє та прибуття на вулиця Київська; будинок 8 в Вінниця. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Ополє - Вінниця

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Ополє - Вінниця курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Вінниця автобус добирається 11:05 - 07:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Ополє - Вінниця. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Ополє - Вінниця курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Ополє - Вінниця: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Ополє - Вінниця більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Ополє - Вінниця

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Ополє - Вінниця, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Ополє - Вінниця, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Ополє до Вінниця

 • Як легко сісти на автобус з Ополє до Вінниця?
 • Подорож на автобусі з Ополє до Вінниця може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Ополє до Вінниця.
 • Скільки коштує квиток на автобус Ополє - Вінниця?
 • Дешеві автобусні квитки з Ополє до Вінниця коштують десь близько 1750.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Ополє - Вінниця становить 1750.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Ополє до Вінниця?
 • Час подорожі автобусом до Вінниця з Ополє становить у середньому 11:05 - 07:00 на 160 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Вінниця з Ополє, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Ополє у Вінниця?
 • Автобус з Ополє до Вінниця відправляється о 11:05. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Ополє?
 • Автобус з Ополє до Вінниця прибуває о 07:00.
 • Чи є прямі автобуси з Ополє до Вінниця?
 • Так, є прямий автобус через день з Ополє до Вінниця з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Вінниця з Ополє?
 • Автобус з Ополє до Вінниця прибуває о 07:00.
 • Які компанії подорожують з Ополє у Вінниця?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Ополє до Вінниця, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Вінниця з Ополє, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Ополє автостанції можна доїхати до Вінниця? На який автобусний вокзал Вінниця ви прибуваєте з Ополє?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Ополє, PKS 1 Мая , 4, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Вінниця,вулиця Київська; будинок 8, що також розташований недалеко від центру міста.