You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Ополє - Херсон
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Ополє - Херсон 1489 км
Тривалість маршруту 13:20 - 13:10
Ціна квитка на автобус 2600.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Ополє - Херсон через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2600.00 грн. відстань від Ополє - Херсон сягає біля 1489 км, що в середньому займає близько 13:20 - 13:10. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Херсон АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Ополє - Херсон

Графік відправлень:

2024-05-25
2024-06-01
2024-06-08
2024-06-15
2024-06-22

Подорож на автобусі Ополє - Херсон

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Ополє - Херсон протяжністю ~ 1489 км. Подорожуючи автобусом з Ополє - Херсон, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 13:20 - 13:10 годин.


Час відправлення автобусів Ополє - Херсон: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Ополє - Херсон курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Ополє приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Ополє до Херсон відправляється о 13:20 ранку, а прибуває — о 13:10. Згідно з розкладом автобусів Ополє - Херсон, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 13:20 - 13:10 годин. Для перегляду розкладу автобусів Ополє - Херсон та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Ополє і куди прибуває в Херсон?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Ополє до Херсон, вам слід очікувати відправлення з автостанції PKS 1 Мая , 4 в Ополє та прибуття на Полковника Кедровського вулиця, 1 в Херсон. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Ополє - Херсон

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Ополє - Херсон курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Херсон автобус добирається 13:20 - 13:10, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Ополє - Херсон. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Ополє - Херсон курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Ополє - Херсон: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Ополє - Херсон більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Ополє - Херсон

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Ополє - Херсон, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Ополє - Херсон, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Ополє до Херсон

 • Як легко сісти на автобус з Ополє до Херсон?
 • Подорож на автобусі з Ополє до Херсон може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Ополє до Херсон.
 • Скільки коштує квиток на автобус Ополє - Херсон?
 • Дешеві автобусні квитки з Ополє до Херсон коштують десь близько 2600.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Ополє - Херсон становить 2600.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Ополє до Херсон?
 • Час подорожі автобусом до Херсон з Ополє становить у середньому 13:20 - 13:10 на 1489 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Херсон з Ополє, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Ополє у Херсон?
 • Автобус з Ополє до Херсон відправляється о 13:20. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Ополє?
 • Автобус з Ополє до Херсон прибуває о 13:10.
 • Чи є прямі автобуси з Ополє до Херсон?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Ополє до Херсон з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Ополє?
 • Автобус з Ополє до Херсон прибуває о 13:10.
 • Які компанії подорожують з Ополє у Херсон?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Ополє до Херсон, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Херсон з Ополє, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Ополє автостанції можна доїхати до Херсон? На який автобусний вокзал Херсон ви прибуваєте з Ополє?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Ополє, PKS 1 Мая , 4, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Херсон,Полковника Кедровського вулиця, 1, що також розташований недалеко від центру міста.