You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Полтава - Білосток
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Полтава - Білосток 650 км
Тривалість маршруту 10:00 - 07:00
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Полтава - Білосток через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Полтава - Білосток сягає біля 650 км, що в середньому займає близько 10:00 - 07:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Білосток АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Полтава - Білосток

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Полтава - Білосток

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Полтава - Білосток протяжністю ~ 650 км. Подорожуючи автобусом з Полтава - Білосток, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:00 - 07:00 годин.


Час відправлення автобусів Полтава - Білосток: Через день

Щотижня між Полтава - Білосток курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Полтава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Полтава до Білосток відправляється о 10:00 ранку, а прибуває — о 07:00. Згідно з розкладом автобусів Полтава - Білосток, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:00 - 07:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Полтава - Білосток та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Полтава і куди прибуває в Білосток?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Полтава до Білосток, вам слід очікувати відправлення з автостанції Великотирнівська вул. 7 в Полтава та прибуття на Bohaterow Monte Cassino 8 в Білосток. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Полтава - Білосток

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Полтава - Білосток курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Білосток автобус добирається 10:00 - 07:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Полтава - Білосток. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Полтава - Білосток курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Полтава - Білосток: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Полтава - Білосток більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Полтава - Білосток

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Полтава - Білосток, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Полтава - Білосток, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Полтава до Білосток

 • Як легко сісти на автобус з Полтава до Білосток?
 • Подорож на автобусі з Полтава до Білосток може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Полтава до Білосток.
 • Скільки коштує квиток на автобус Полтава - Білосток?
 • Дешеві автобусні квитки з Полтава до Білосток коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Полтава - Білосток становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Полтава до Білосток?
 • Час подорожі автобусом до Білосток з Полтава становить у середньому 10:00 - 07:00 на 650 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Білосток з Полтава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Полтава у Білосток?
 • Автобус з Полтава до Білосток відправляється о 10:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Білосток з Полтава?
 • Автобус з Полтава до Білосток прибуває о 07:00.
 • Чи є прямі автобуси з Полтава до Білосток?
 • Так, є прямий автобус через день з Полтава до Білосток з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Білосток з Полтава?
 • Автобус з Полтава до Білосток прибуває о 07:00.
 • Які компанії подорожують з Полтава у Білосток?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Полтава до Білосток, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Білосток з Полтава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Полтава автостанції можна доїхати до Білосток? На який автобусний вокзал Білосток ви прибуваєте з Полтава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Полтава, Великотирнівська вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Білосток,Bohaterow Monte Cassino 8, що також розташований недалеко від центру міста.