You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Полтава - Біла Підляська
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Полтава - Біла Підляська 600 км
Тривалість маршруту 10:00 - 04:30
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Полтава - Біла Підляська через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Полтава - Біла Підляська сягає біля 600 км, що в середньому займає близько 10:00 - 04:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бяла-Подляска АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Полтава - Біла Підляська

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Полтава - Біла Підляська

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Полтава - Біла Підляська протяжністю ~ 600 км. Подорожуючи автобусом з Полтава - Біла Підляська, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:00 - 04:30 годин.


Час відправлення автобусів Полтава - Біла Підляська: Через день

Щотижня між Полтава - Біла Підляська курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Полтава приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Полтава до Біла Підляська відправляється о 10:00 ранку, а прибуває — о 04:30. Згідно з розкладом автобусів Полтава - Біла Підляська, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:00 - 04:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Полтава - Біла Підляська та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Полтава і куди прибуває в Біла Підляська?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Полтава до Біла Підляська, вам слід очікувати відправлення з автостанції Великотирнівська вул. 7 в Полтава та прибуття на площа Війська Польського; дім 21 в Біла Підляська. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Полтава - Біла Підляська

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Полтава - Біла Підляська курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Біла Підляська автобус добирається 10:00 - 04:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Полтава - Біла Підляська. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Полтава - Біла Підляська курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Полтава - Біла Підляська: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Полтава - Біла Підляська більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Полтава - Біла Підляська

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Полтава - Біла Підляська, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Полтава - Біла Підляська, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Полтава до Біла Підляська

 • Як легко сісти на автобус з Полтава до Біла Підляська?
 • Подорож на автобусі з Полтава до Біла Підляська може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Полтава до Біла Підляська.
 • Скільки коштує квиток на автобус Полтава - Біла Підляська?
 • Дешеві автобусні квитки з Полтава до Біла Підляська коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Полтава - Біла Підляська становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Полтава до Біла Підляська?
 • Час подорожі автобусом до Біла Підляська з Полтава становить у середньому 10:00 - 04:30 на 600 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Біла Підляська з Полтава, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Полтава у Біла Підляська?
 • Автобус з Полтава до Біла Підляська відправляється о 10:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Полтава?
 • Автобус з Полтава до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Чи є прямі автобуси з Полтава до Біла Підляська?
 • Так, є прямий автобус через день з Полтава до Біла Підляська з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Полтава?
 • Автобус з Полтава до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Які компанії подорожують з Полтава у Біла Підляська?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Полтава до Біла Підляська, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Біла Підляська з Полтава, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Полтава автостанції можна доїхати до Біла Підляська? На який автобусний вокзал Біла Підляська ви прибуваєте з Полтава?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Полтава, Великотирнівська вул. 7, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Біла Підляська,площа Війська Польського; дім 21, що також розташований недалеко від центру міста.