You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Харків - Біла Підляська

Рейс: Павлоград АС-Таллін АС

Відстань Харків - Біла Підляська 650 км
Тривалість маршруту 07:00 - 04:30
Ціна квитка на автобус 3700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Харків - Біла Підляська через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 3700.00 грн. відстань від Харків - Біла Підляська сягає біля 650 км, що в середньому займає близько 07:00 - 04:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Бяла-Подляска АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Харків - Біла Підляська

Подорож на автобусі Харків - Біла Підляська

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Харків - Біла Підляська протяжністю ~ 650 км. Подорожуючи автобусом з Харків - Біла Підляська, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 07:00 - 04:30 годин.


Час відправлення автобусів Харків - Біла Підляська: Через день

Щотижня між Харків - Біла Підляська курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Харків приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Харків до Біла Підляська відправляється о 07:00 ранку, а прибуває — о 04:30. Згідно з розкладом автобусів Харків - Біла Підляська, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 07:00 - 04:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Харків - Біла Підляська та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Харків і куди прибуває в Біла Підляська?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Харків до Біла Підляська, вам слід очікувати відправлення з автостанції проспект Юрія Гагаріна; будинок 22 в Харків та прибуття на площа Війська Польського; дім 21 в Біла Підляська. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Харків - Біла Підляська

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Харків - Біла Підляська курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Біла Підляська автобус добирається 07:00 - 04:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Харків - Біла Підляська. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Харків - Біла Підляська курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Харків - Біла Підляська: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Харків - Біла Підляська більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Харків - Біла Підляська

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Харків - Біла Підляська, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Харків - Біла Підляська, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Харків до Біла Підляська

 • Як легко сісти на автобус з Харків до Біла Підляська?
 • Подорож на автобусі з Харків до Біла Підляська може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Харків до Біла Підляська.
 • Скільки коштує квиток на автобус Харків - Біла Підляська?
 • Дешеві автобусні квитки з Харків до Біла Підляська коштують десь близько 3700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Харків - Біла Підляська становить 3700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Харків до Біла Підляська?
 • Час подорожі автобусом до Біла Підляська з Харків становить у середньому 07:00 - 04:30 на 650 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Біла Підляська з Харків, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Харків у Біла Підляська?
 • Автобус з Харків до Біла Підляська відправляється о 07:00. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Харків?
 • Автобус з Харків до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Чи є прямі автобуси з Харків до Біла Підляська?
 • Так, є прямий автобус через день з Харків до Біла Підляська з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Біла Підляська з Харків?
 • Автобус з Харків до Біла Підляська прибуває о 04:30.
 • Які компанії подорожують з Харків у Біла Підляська?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Харків до Біла Підляська, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Біла Підляська з Харків, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Харків автостанції можна доїхати до Біла Підляська? На який автобусний вокзал Біла Підляська ви прибуваєте з Харків?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Харків, проспект Юрія Гагаріна; будинок 22, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Біла Підляська,площа Війська Польського; дім 21, що також розташований недалеко від центру міста.