You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Познань - Звенигородка
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Щецин АВ-Павлоград АС

Відстань Познань - Звенигородка 810 км
Тривалість маршруту 10:15 - 10:30
Ціна квитка на автобус 2200.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Познань - Звенигородка через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2200.00 грн. відстань від Познань - Звенигородка сягає біля 810 км, що в середньому займає близько 10:15 - 10:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Звенигородка АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Познань - Звенигородка

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Познань - Звенигородка

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Познань - Звенигородка протяжністю ~ 810 км. Подорожуючи автобусом з Познань - Звенигородка, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 10:15 - 10:30 годин.


Час відправлення автобусів Познань - Звенигородка: Через день

Щотижня між Познань - Звенигородка курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Познань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Познань до Звенигородка відправляється о 10:15 ранку, а прибуває — о 10:30. Згідно з розкладом автобусів Познань - Звенигородка, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 10:15 - 10:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Познань - Звенигородка та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Познань і куди прибуває в Звенигородка?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Познань до Звенигородка, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Станіслава Матія; будинок 2 в Познань та прибуття на Шевченка вул. 1А в Звенигородка. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Познань - Звенигородка

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Познань - Звенигородка курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Звенигородка автобус добирається 10:15 - 10:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Познань - Звенигородка. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Познань - Звенигородка курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Познань - Звенигородка: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Познань - Звенигородка більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Познань - Звенигородка

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Познань - Звенигородка, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Познань - Звенигородка, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Познань до Звенигородка

 • Як легко сісти на автобус з Познань до Звенигородка?
 • Подорож на автобусі з Познань до Звенигородка може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Познань до Звенигородка.
 • Скільки коштує квиток на автобус Познань - Звенигородка?
 • Дешеві автобусні квитки з Познань до Звенигородка коштують десь близько 2200.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Познань - Звенигородка становить 2200.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Познань до Звенигородка?
 • Час подорожі автобусом до Звенигородка з Познань становить у середньому 10:15 - 10:30 на 810 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Звенигородка з Познань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Познань у Звенигородка?
 • Автобус з Познань до Звенигородка відправляється о 10:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звенигородка з Познань?
 • Автобус з Познань до Звенигородка прибуває о 10:30.
 • Чи є прямі автобуси з Познань до Звенигородка?
 • Так, є прямий автобус через день з Познань до Звенигородка з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звенигородка з Познань?
 • Автобус з Познань до Звенигородка прибуває о 10:30.
 • Які компанії подорожують з Познань у Звенигородка?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Познань до Звенигородка, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Звенигородка з Познань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Познань автостанції можна доїхати до Звенигородка? На який автобусний вокзал Звенигородка ви прибуваєте з Познань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Познань, вулиця Станіслава Матія; будинок 2, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Звенигородка,Шевченка вул. 1А, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Parse(word='познані', tag=OpencorporaTag('NOUN,femn,inan datv'), normal_form='познань', score=1.0, methods_stack=((DictionaryAnalyzer(), 'познані', 274, 2),))