You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Познань - Нова Одеса

Рейс: Познань АВ-Херсон АВ

Відстань Познань - Нова Одеса 1500 км
Тривалість маршруту 08:10 - 10:50
Ціна квитка на автобус 2700.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Познань - Нова Одеса через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 2700.00 грн. відстань від Познань - Нова Одеса сягає біля 1500 км, що в середньому займає близько 08:10 - 10:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Нова Одеса АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Познань - Нова Одеса

Подорож на автобусі Познань - Нова Одеса

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Познань - Нова Одеса протяжністю ~ 1500 км. Подорожуючи автобусом з Познань - Нова Одеса, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 08:10 - 10:50 годин.


Час відправлення автобусів Познань - Нова Одеса: Через день

Щотижня між Познань - Нова Одеса курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Познань приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Познань до Нова Одеса відправляється о 08:10 ранку, а прибуває — о 10:50. Згідно з розкладом автобусів Познань - Нова Одеса, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 08:10 - 10:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Познань - Нова Одеса та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Познань і куди прибуває в Нова Одеса?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Познань до Нова Одеса, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Станіслава Матія; будинок 2 в Познань та прибуття на Кухарєва вул. 8г в Нова Одеса. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Познань - Нова Одеса

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Познань - Нова Одеса курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Нова Одеса автобус добирається 08:10 - 10:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Познань - Нова Одеса. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Познань - Нова Одеса курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Познань - Нова Одеса: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Познань - Нова Одеса більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Познань - Нова Одеса

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Познань - Нова Одеса, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Познань - Нова Одеса, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Познань до Нова Одеса

 • Як легко сісти на автобус з Познань до Нова Одеса?
 • Подорож на автобусі з Познань до Нова Одеса може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Познань до Нова Одеса.
 • Скільки коштує квиток на автобус Познань - Нова Одеса?
 • Дешеві автобусні квитки з Познань до Нова Одеса коштують десь близько 2700.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Познань - Нова Одеса становить 2700.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Познань до Нова Одеса?
 • Час подорожі автобусом до Нова Одеса з Познань становить у середньому 08:10 - 10:50 на 1500 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Нова Одеса з Познань, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Познань у Нова Одеса?
 • Автобус з Познань до Нова Одеса відправляється о 08:10. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Нова Одеса з Познань?
 • Автобус з Познань до Нова Одеса прибуває о 10:50.
 • Чи є прямі автобуси з Познань до Нова Одеса?
 • Так, є прямий автобус через день з Познань до Нова Одеса з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Нова Одеса з Познань?
 • Автобус з Познань до Нова Одеса прибуває о 10:50.
 • Які компанії подорожують з Познань у Нова Одеса?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Познань до Нова Одеса, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Нова Одеса з Познань, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Познань автостанції можна доїхати до Нова Одеса? На який автобусний вокзал Нова Одеса ви прибуваєте з Познань?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Познань, вулиця Станіслава Матія; будинок 2, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Нова Одеса,Кухарєва вул. 8г, що також розташований недалеко від центру міста.