You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Житомир - Лодзь

Рейс: Херсон АВ-Познань АВ

Відстань Житомир - Лодзь790 км
Тривалість маршруту17:45 - 09:00
Ціна квитка на автобус1500.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобусаЧерез день
Прямий автобусТак є прямий автобус
Автобусна компаніяСАНСАН БУС ТОВ

Last updated June 12, 2024, 9:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Житомир - Лодзь через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1500.00 грн. відстань від Житомир - Лодзь сягає біля 790 км, що в середньому займає близько 17:45 - 09:00. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Лодзь АВ "Каліска". А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Житомир - Лодзь

Графік відправлень:

2024-07-23
2024-07-25
2024-07-27
2024-07-29
2024-07-31
2024-08-02
2024-08-04
2024-08-06
2024-08-08
2024-08-10
2024-08-12
2024-08-14
2024-08-16
2024-08-18
2024-08-20
2024-08-22
2024-08-24
2024-08-26

Подорож на автобусі Житомир - Лодзь

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Житомир - Лодзь протяжністю ~ 790 км. Подорожуючи автобусом з Житомир - Лодзь, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 17:45 - 09:00 годин.


Час відправлення автобусів Житомир - Лодзь: Через день

Щотижня між Житомир - Лодзь курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Житомир приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Житомир до Лодзь відправляється о 17:45 ранку, а прибуває — о 09:00. Згідно з розкладом автобусів Житомир - Лодзь, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 17:45 - 09:00 годин. Для перегляду розкладу автобусів Житомир - Лодзь та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Житомир і куди прибуває в Лодзь?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Житомир до Лодзь, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Київська, 93 в Житомир та прибуття на вугол проспекту Влокняжи / вул. Каролевська в Лодзь. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.

Житомир

Лодзь

Автовокзал "Kaliska" у місті Лодзь, розташований на проспекті Włókniarzy 203/205, є одним з найбільших транспортних вузлів у регіоні. Цей автовокзал забезпечує зручний доступ до громадського транспорту для жителів та гостей Лодзі, що подорожують як по місту, так і за його межі.

Автобусна зупинка на автовокзалі "Kaliska" обладнана сучасними павільйонами та електронними інформаційними табло, що надають пасажирам актуальну інформацію про рух автобусів і розклад рейсів. Крім того, зупинка має численні лавки для зручності пасажирів під час очікування транспорту.

Автовокзал "Kaliska" обслуговує широку мережу автобусних маршрутів, включаючи внутрішні зв'язки з іншими районами Лодзі та міжміські маршрути до інших міст Польщі та за кордон. Регулярність руху автобусів забезпечує пасажирам зручність у плануванні подорожей.

Навколо автовокзалу розташовані різноманітні сервіси та зручності, включаючи кафе, ресторани, магазини та інші послуги. Це створює додаткові можливості для пасажирів, які можуть скористатися цими сервісами під час очікування свого автобуса або під час пересадки.

Автовокзал "Kaliska" має добре розвинену транспортну інфраструктуру та зручність для пішоходів, що робить його популярним місцем для подорожей і пересадок. Завдяки високому рівню сервісу та зручностям, ця автобусна зупинка забезпечує пасажирам комфортне та ефективне використання громадського транспорту у Лодзі.Які перевізники пропонують подорож з Житомир - Лодзь

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Житомир - Лодзь курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Лодзь автобус добирається 17:45 - 09:00, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Житомир - Лодзь. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Житомир - Лодзь курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Житомир - Лодзь: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Житомир - Лодзь більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Житомир - Лодзь

Квитки на автобус з Житомир до Лодзь слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Житомир - Лодзь, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Житомир - Лодзь, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Житомир до Лодзь

 • Чи потрібно мені роздрукувати квиток на автобус з Житомир до Лодзь?
 • Ні, вам не потрібно роздруковувати квиток, якщо ви придбали його онлайн. Просто покажіть водієві QR-код або електронний квиток, який ви отримали електронною поштою або який зберігли в своєму смартфоні, і ви готові подорожувати з Житомир до Лодзь. Це так просто!
 • Як легко сісти на автобус з Житомир до Лодзь?
 • Подорож на автобусі з Житомир до Лодзь може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Житомир до Лодзь.
 • Скільки коштує квиток на автобус Житомир - Лодзь?
 • Дешеві автобусні квитки з Житомир до Лодзь коштують десь близько 1500.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Житомир - Лодзь становить 1500.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Як я можу оплатити/купити квиток на автобус з Житомир в Лодзь?
 • Ми пропонуємо декілька способів оплати для безпечної покупки квитка на рейс Житомир - Лодзь. Ви можете вибрати оплату карткою, PayPal, Google Pay та багато іншого у платіжній системі Liqpay. Перейшовши в розділ оплати, ви зможете побачити всі доступні варіанти та вибрати потрібний. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою, перегляньте нашу довідкову сторінку щодо платежів. Якщо ви купуєте квиток на автобус на борту або в пункті продажу, ви також маєте можливість оплатити готівкою.
 • Скільки коштує квиток на дитячий автобус Житомир - Лодзь?
 • Вартість квитка на дитячий автобус з Житомир до Лодзь залежить від віку дитини та часу бронювання. Діти до 4 років отримують знижку 50% = 750.0 грн, а діти до 13 років отримують знижку 30% = 1050.0 грн від звичайного дорослого тарифу (Увага знижки діють якщо обираєте перевізника "САНСАН БУС"). Під час бронювання ми автоматично обчислюємо для вас найвигіднішу ціну з усіх доступних тарифів і знижок.
 • Чи можу я забронювати квитки на автобус для поїздки з Житомир до Лодзь?
 • Так, на нашому сайті ви можете забронювати квитки на автобус з Житомир до Лодзь. Ви можете перевірити розклад рейсів САНСАН БУС ТОВ, вказавши місто відправлення, місто призначення та бажану дату поїздки.
 • Скільки часу триває автобус з Житомир до Лодзь?
 • Час подорожі автобусом до Лодзь з Житомир становить у середньому 17:45 - 09:00 на 790 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Лодзь з Житомир, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Житомир у Лодзь?
 • Автобус з Житомир до Лодзь відправляється о 17:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Лодзь з Житомир?
 • Автобус з Житомир до Лодзь прибуває о 09:00.
 • Чи є прямі автобуси з Житомир до Лодзь?
 • Так, є прямий автобус через день з Житомир до Лодзь з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • Які компанії подорожують з Житомир у Лодзь?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Житомир до Лодзь, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Лодзь з Житомир, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Житомир автостанції можна доїхати до Лодзь? На який автобусний вокзал Лодзь ви прибуваєте з Житомир?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Житомир, вулиця Київська, 93, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Лодзь,вугол проспекту Влокняжи / вул. Каролевська, що також розташований недалеко від центру міста.
 • Як мені скасувати квиток на рейс Житомир - Лодзь?
 • Ви можете скасувати свій квиток і отримати повне повернення коштів не пізніше ніж за 12 годин до відправлення. Для цього перейдіть на сайт sansan-bus.com.ua. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів.
  Також рекомендуємо уважно ознайомитися з умовами повернення коштів на нашому сайті, щоб уникнути непорозумінь. Якщо у вас є додаткові питання або потрібна допомога, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.
 • Я хотів би змінити свій квиток на автобус з Житомир до Лодзь на іншу дату. Що робити з оригінальним квитком?
 • Якщо ваш квиток був заброньований, ви можете скасувати його на нашому сайті за 3 доби до відправлення автобуса. Якщо квиток вже оплачений, вам потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів. Умови повернення коштів вказані на квитку або були зазначені при його оформленні. Якщо до відправлення автобуса залишилося менше 12 годин, повернення коштів не передбачено.
  Також радимо уважно ознайомитися з нашими правилами щодо зміни та скасування квитків на сайті. У разі виникнення додаткових запитань або потреби в допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.
 • Скільки багажу я можу взяти з собою на автобус, що прямує з Житомир в Лодзь?
 • Пасажири, які подорожують з Житомир до Лодзь, можуть безкоштовно провезти один зареєстрований багаж і одне місце ручної поклажі. Якщо ви хочете перевезти додатковий або спеціальний багаж, ви можете ознайомитися з усіма варіантами, доступними на цій сторінці.
 • Які послуги пропонують автобуси з Житомир в Лодзь?
 • Автобуси САНСАНБУС, що подорожують з Житомир до Лодзь, пропонують додатковий простір для ніг і приватні розетки. Більшість автобусів також надають безкоштовний Wi-Fi.
 • Чи подорожувати автобусом з Житомир до Лодзь екологічно?
 • Подорож автобусом із Житомир до Лодзь є одним із найбільш екологічно безпечних доступних варіантів, оскільки він зменшує викиди, пов’язані з дорожнім рухом, а пасажири можуть компенсувати свої викиди вуглекислого газу, подорожуючи з САНСАНБУС.