You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Житомир - Херсон

Рейс: Познань АВ-Херсон АВ

Відстань Житомир - Херсон 636 км
Тривалість маршруту 01:50 - 12:50
Ціна квитка на автобус 1500.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Житомир - Херсон через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1500.00 грн. відстань від Житомир - Херсон сягає біля 636 км, що в середньому займає близько 01:50 - 12:50. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Херсон АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Житомир - Херсон

Подорож на автобусі Житомир - Херсон

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Житомир - Херсон протяжністю ~ 636 км. Подорожуючи автобусом з Житомир - Херсон, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 01:50 - 12:50 годин.


Час відправлення автобусів Житомир - Херсон: Через день

Щотижня між Житомир - Херсон курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Житомир приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Житомир до Херсон відправляється о 01:50 ранку, а прибуває — о 12:50. Згідно з розкладом автобусів Житомир - Херсон, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 01:50 - 12:50 годин. Для перегляду розкладу автобусів Житомир - Херсон та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Житомир і куди прибуває в Херсон?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Житомир до Херсон, вам слід очікувати відправлення з автостанції вулиця Київська, 93 в Житомир та прибуття на Полковника Кедровського вулиця, 1 в Херсон. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Житомир - Херсон

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Житомир - Херсон курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Херсон автобус добирається 01:50 - 12:50, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Житомир - Херсон. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Житомир - Херсон курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Житомир - Херсон: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Житомир - Херсон більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Житомир - Херсон

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Житомир - Херсон, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Житомир - Херсон, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Житомир до Херсон

 • Як легко сісти на автобус з Житомир до Херсон?
 • Подорож на автобусі з Житомир до Херсон може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Житомир до Херсон.
 • Скільки коштує квиток на автобус Житомир - Херсон?
 • Дешеві автобусні квитки з Житомир до Херсон коштують десь близько 1500.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Житомир - Херсон становить 1500.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Житомир до Херсон?
 • Час подорожі автобусом до Херсон з Житомир становить у середньому 01:50 - 12:50 на 636 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Херсон з Житомир, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Житомир у Херсон?
 • Автобус з Житомир до Херсон відправляється о 01:50. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Житомир?
 • Автобус з Житомир до Херсон прибуває о 12:50.
 • Чи є прямі автобуси з Житомир до Херсон?
 • Так, є прямий автобус через день з Житомир до Херсон з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Херсон з Житомир?
 • Автобус з Житомир до Херсон прибуває о 12:50.
 • Які компанії подорожують з Житомир у Херсон?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Житомир до Херсон, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Херсон з Житомир, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Житомир автостанції можна доїхати до Херсон? На який автобусний вокзал Херсон ви прибуваєте з Житомир?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Житомир, вулиця Київська, 93, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Херсон,Полковника Кедровського вулиця, 1, що також розташований недалеко від центру міста.