You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Жешув - Звенигородка
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Павлоград АС

Відстань Жешув - Звенигородка 520 км
Тривалість маршруту 17:15 - 10:30
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Жешув - Звенигородка через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Жешув - Звенигородка сягає біля 520 км, що в середньому займає близько 17:15 - 10:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Звенигородка АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Жешув - Звенигородка

Графік відправлень:

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Жешув - Звенигородка
САНСАН БУС прага-херсон

Рейс: Вроцлав АВ-Запоріжжя АС1

Відстань Жешув - Звенигородка 150 км
Тривалість маршруту 17:15 - 10:30
Ціна квитка на автобус 1550.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса Через день
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ

Last updated May 14, 2024, 1:20 p.m.

Планування вашої подорожі з Жешув - Звенигородка через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1550.00 грн. відстань від Жешув - Звенигородка сягає біля 150 км, що в середньому займає близько 17:15 - 10:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Звенигородка АС. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квитка на автобус Жешув - Звенигородка

Графік відправлень:

Подорож на автобусі Жешув - Звенигородка

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Жешув - Звенигородка протяжністю ~ 520 км. Подорожуючи автобусом з Жешув - Звенигородка, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 17:15 - 10:30 годин.


Час відправлення автобусів Жешув - Звенигородка: Через день

Щотижня між Жешув - Звенигородка курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Жешув приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Жешув до Звенигородка відправляється о 17:15 ранку, а прибуває — о 10:30. Згідно з розкладом автобусів Жешув - Звенигородка, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 17:15 - 10:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Жешув - Звенигородка та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Жешув і куди прибуває в Звенигородка?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Жешув до Звенигородка, вам слід очікувати відправлення з автостанції Artura Grottgera, 1 в Жешув та прибуття на Шевченка вул. 1А в Звенигородка. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Жешув - Звенигородка

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. Щотижня між Жешув - Звенигородка курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Звенигородка автобус добирається 17:15 - 10:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, якщо їдете автобусом Жешув - Звенигородка. За даними ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Жешув - Звенигородка курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Жешув - Звенигородка: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Жешув - Звенигородка більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Жешув - Звенигородка

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Жешув - Звенигородка, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Жешув - Звенигородка, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Жешув до Звенигородка

 • Як легко сісти на автобус з Жешув до Звенигородка?
 • Подорож на автобусі з Жешув до Звенигородка може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Жешув до Звенигородка.
 • Скільки коштує квиток на автобус Жешув - Звенигородка?
 • Дешеві автобусні квитки з Жешув до Звенигородка коштують десь близько 1550.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Жешув - Звенигородка становить 1550.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Жешув до Звенигородка?
 • Час подорожі автобусом до Звенигородка з Жешув становить у середньому 17:15 - 10:30 на 520 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Звенигородка з Жешув, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Жешув у Звенигородка?
 • Автобус з Жешув до Звенигородка відправляється о 17:15. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звенигородка з Жешув?
 • Автобус з Жешув до Звенигородка прибуває о 10:30.
 • Чи є прямі автобуси з Жешув до Звенигородка?
 • Так, є прямий автобус через день з Жешув до Звенигородка з ВОЛОДИМИР-ТРАНС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Звенигородка з Жешув?
 • Автобус з Жешув до Звенигородка прибуває о 10:30.
 • Які компанії подорожують з Жешув у Звенигородка?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Жешув до Звенигородка, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Звенигородка з Жешув, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Жешув автостанції можна доїхати до Звенигородка? На який автобусний вокзал Звенигородка ви прибуваєте з Жешув?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Жешув, Artura Grottgera, 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Звенигородка,Шевченка вул. 1А, що також розташований недалеко від центру міста.