You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Львів - Тернопіль

Рейс: Прага АВ "Флоренц"-Миколаїв АВ

Відстань Львів - Тернопіль 134 км
Тривалість маршруту 23:45 - 01:25
Ціна квитка на автобус 300.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Сб,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Львів - Тернопіль через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 300.00 грн. відстань від Львів - Тернопіль сягає біля 134 км, що в середньому займає близько 23:45 - 01:25. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Тернопіль АС1. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Львів - Тернопіль

Подорож на автобусі Львів - Тернопіль

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Львів - Тернопіль протяжністю ~ 134 км. Подорожуючи автобусом з Львів - Тернопіль, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 23:45 - 01:25 годин.


Час відправлення автобусів Львів - Тернопіль: По днях тижня - Сб,

Щотижня між Львів - Тернопіль курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Львів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Львів до Тернопіль відправляється о 23:45 ранку, а прибуває — о 01:25. Згідно з розкладом автобусів Львів - Тернопіль, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 23:45 - 01:25 годин. Для перегляду розкладу автобусів Львів - Тернопіль та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Львів і куди прибуває в Тернопіль?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Львів до Тернопіль, вам слід очікувати відправлення з автостанції Двірцева пл. 1 в Львів та прибуття на Живова вул. 7 в Тернопіль. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Львів - Тернопіль

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Львів - Тернопіль курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Тернопіль автобус добирається 23:45 - 01:25, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Львів - Тернопіль. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Львів - Тернопіль курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Львів - Тернопіль: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Львів - Тернопіль більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Львів - Тернопіль

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Львів - Тернопіль, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Львів - Тернопіль, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Львів до Тернопіль

 • Як легко сісти на автобус з Львів до Тернопіль?
 • Подорож на автобусі з Львів до Тернопіль може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Львів до Тернопіль.
 • Скільки коштує квиток на автобус Львів - Тернопіль?
 • Дешеві автобусні квитки з Львів до Тернопіль коштують десь близько 300.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Львів - Тернопіль становить 300.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Львів до Тернопіль?
 • Час подорожі автобусом до Тернопіль з Львів становить у середньому 23:45 - 01:25 на 134 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Тернопіль з Львів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Львів у Тернопіль?
 • Автобус з Львів до Тернопіль відправляється о 23:45. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Львів?
 • Автобус з Львів до Тернопіль прибуває о 01:25.
 • Чи є прямі автобуси з Львів до Тернопіль?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - сб, з Львів до Тернопіль з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Тернопіль з Львів?
 • Автобус з Львів до Тернопіль прибуває о 01:25.
 • Які компанії подорожують з Львів у Тернопіль?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Львів до Тернопіль, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Тернопіль з Львів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Львів автостанції можна доїхати до Тернопіль? На який автобусний вокзал Тернопіль ви прибуваєте з Львів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Львів, Двірцева пл. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Тернопіль,Живова вул. 7, що також розташований недалеко від центру міста.