You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Львів - Ополє

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Львів - Ополє 517 км
Тривалість маршруту 18:35 - 03:40
Ціна квитка на автобус 1100.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Львів - Ополє через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 1100.00 грн. відстань від Львів - Ополє сягає біля 517 км, що в середньому займає близько 18:35 - 03:40. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Ополє PKS. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Львів - Ополє

Подорож на автобусі Львів - Ополє

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Львів - Ополє протяжністю ~ 517 км. Подорожуючи автобусом з Львів - Ополє, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 18:35 - 03:40 годин.


Час відправлення автобусів Львів - Ополє: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Львів - Ополє курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Львів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Львів до Ополє відправляється о 18:35 ранку, а прибуває — о 03:40. Згідно з розкладом автобусів Львів - Ополє, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 18:35 - 03:40 годин. Для перегляду розкладу автобусів Львів - Ополє та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Львів і куди прибуває в Ополє?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Львів до Ополє, вам слід очікувати відправлення з автостанції Двірцева пл. 1 в Львів та прибуття на PKS 1 Мая , 4 в Ополє. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Львів - Ополє

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Львів - Ополє курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Ополє автобус добирається 18:35 - 03:40, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Львів - Ополє. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Львів - Ополє курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Львів - Ополє: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Львів - Ополє більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Львів - Ополє

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Львів - Ополє, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Львів - Ополє, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Львів до Ополє

 • Як легко сісти на автобус з Львів до Ополє?
 • Подорож на автобусі з Львів до Ополє може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Львів до Ополє.
 • Скільки коштує квиток на автобус Львів - Ополє?
 • Дешеві автобусні квитки з Львів до Ополє коштують десь близько 1100.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Львів - Ополє становить 1100.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Львів до Ополє?
 • Час подорожі автобусом до Ополє з Львів становить у середньому 18:35 - 03:40 на 517 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Ополє з Львів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Львів у Ополє?
 • Автобус з Львів до Ополє відправляється о 18:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ополє з Львів?
 • Автобус з Львів до Ополє прибуває о 03:40.
 • Чи є прямі автобуси з Львів до Ополє?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Львів до Ополє з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Ополє з Львів?
 • Автобус з Львів до Ополє прибуває о 03:40.
 • Які компанії подорожують з Львів у Ополє?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Львів до Ополє, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Ourbus, Megabus або Infobus. Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Ополє з Львів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Львів автостанції можна доїхати до Ополє? На який автобусний вокзал Ополє ви прибуваєте з Львів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Львів, Двірцева пл. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Ополє,PKS 1 Мая , 4, що також розташований недалеко від центру міста.