You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Огляд розкладів виїздів та прибуття автобуса Львів - Кракiв

Рейс: Херсон АВ-Прага АВ "Флоренц"

Відстань Львів - Кракiв 332 км
Тривалість маршруту 18:35 - 00:30
Ціна квитка на автобус 800.00 грн без урахування знижки
Регулярність автобуса По днях тижня - Чт,
Прямий автобус Так є прямий автобус
Автобусна компанія САНСАН БУС ТОВ

Last updated May 11, 2024, 6:22 p.m.

Планування вашої подорожі з Львів - Кракiв через захоплюючі міста вимагає уважного розгляду розкладів виїздів та прибуття. Оскільки це новий маршрут, графік руху автобусів запланований на декілька разів на тиждень, що дозволяє вам обирати оптимальний час для вашої мандрівки. Середня ціна квитка для поїздки складає близько 800.00 грн. відстань від Львів - Кракiв сягає біля 332 км, що в середньому займає близько 18:35 - 00:30. Заказуючи на нашому сайті ви отримуєте найдешевщі білети до Краків АВ. А також можете забронювати квиток на автобус без оплати, оплачуючи свою подорож при посадці на автобус.


Перейти до бронювання або оформлення

#квиток на автобус Львів - Кракiв

Подорож на автобусі Львів - Кракiв

Однією з найцікавіших подорожей, яку можна здійснити, є поїздка Львів - Кракiв протяжністю ~ 332 км. Подорожуючи автобусом з Львів - Кракiв, пасажири мають можливість милуватися чудовими краєвидами, історичними спорудами та різноманітними ландшафтами обох міст і територій між ними. Є кілька прямих автобусів, які курсують за цим маршрутом, і дорога займає приблизно 18:35 - 00:30 годин.


Час відправлення автобусів Львів - Кракiв: По днях тижня - Чт,

Щотижня між Львів - Кракiв курсує від 1го до декількох автобусів, які відправляються з Львів приблизно кожний день або через день. Перший автобус з Львів до Кракiв відправляється о 18:35 ранку, а прибуває — о 00:30. Згідно з розкладом автобусів Львів - Кракiв, більшість рейсів пропонують пряме сполучення, що дозволяє уникнути пересадок, і подорож зазвичай триває близько 18:35 - 00:30 годин. Для перегляду розкладу автобусів Львів - Кракiв та бронювання квитків, скористайтеся нашим веб-сайтом sansan-bus.


Звідки автобус відправляється в Львів і куди прибуває в Кракiв?

Коли ви вирішите поїхати автобусом з Львів до Кракiв, вам слід очікувати відправлення з автостанції Двірцева пл. 1 в Львів та прибуття на Bosacka, 18 в Кракiв. Станції розташовані дуже близько від центру міста. Вони добре пов'язані з громадським транспортом через автобусні маршрути. Крім просторого місця відпочинку, відведеного для пасажирів, які чекають автобусів, на станціяхі є зручності, такі як туалети, доступні для пасажирів після тривалої поїздки, кафе, камери схову та магазини. Пасажирам з обмеженими можливостями надаються спеціальні послуги за запитом. Щоб уникнути запізнень, рекомендується прибути на станцію за 30 хвилин до відправлення автобуса.


Які перевізники пропонують подорож з Львів - Кракiв

Однією з автобусних компаній, що надають послуги на цьому маршруті, є САНСАН БУС ТОВ. Щотижня між Львів - Кракiв курсує більше 3 автобусів, у середньому 1 прямий автобус курсує цим маршрутом. Зараз до Кракiв автобус добирається 18:35 - 00:30, щоб подолати цю відстань. Ви можете вибрати САНСАН БУС ТОВ, якщо їдете автобусом Львів - Кракiв. За даними САНСАН БУС ТОВ, за цим маршрутом курсує декілька щотижневих прямих автобусів. Проте компанія може мати до 5-10 автобусів на своєму маршруті щотижня, надаючи пасажирам різноманітні варіанти транспортування. Занепокоєння клієнтів, що більше зупинок подовжить подорож, розвіює той факт, що з Львів - Кракiв курсує від 1-5 щотижневих автобусів.


Автобус Львів - Кракiв: екологічна подорож

Крім того, що автобуси одночасно перевозять велику кількість пасажирів, вони також виробляють менше викидів парникових газів, ніж інші види транспорту, такі як автомобілі, літаки та потяги. Є багато інших екологічно чистих способів організувати свої подорожі, а не їздити автомобілем. Замість того, щоб брати таксі чи їздити самостійно, ви можете скористатися громадським транспортом або пішки до ваших автобусних терміналів. Купівля квитків на прямий автобус замість того, щоб користуватись численними сполучними автобусами, є ще одним способом зробити автобус Львів - Кракiв більш екологічним. Оскільки прямий маршрут коротший і викидає менше вуглекислого газу, ніж сполучений, він завжди споживає менше палива на пасажира. Нарешті, легкий багаж під час поїздки зменшує вагу автобуса та споживання паливо.


Коли краще бронювати квитки на автобус Львів - Кракiв

Квитки на автобус з Лондона до Парижа слід купувати не раніше, ніж за три-чотири тижні. Наполегливо рекомендуємо придбати квитки якнайшвидше, оскільки вартість квитків часто зростає з наближенням дати відправлення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про вартість квитка на автобус Львів - Кракiв, відвідайте веб-сайт сансан бус. Якщо ви хочете сісти на дешевий автобус з Львів - Кракiв, пасажирам рекомендується гнучко підбирати дати поїздки та не купувати квитки на автобус у години пік.

Поширені запитання: Автобус з Львів до Кракiв

 • Як легко сісти на автобус з Львів до Кракiв?
 • Подорож на автобусі з Львів до Кракiв може бути простою та зручною. Незалежно від того, чи шукаєте ви найшвидший маршрут, економічний варіант або щось інше, наша команда експертів мають усю необхідну інформацію, щоб допомогти вам знайти найкращий рейс з Львів до Кракiв.
 • Скільки коштує квиток на автобус Львів - Кракiв?
 • Дешеві автобусні квитки з Львів до Кракiв коштують десь близько 800.00 грн (без урахування знижки, якщо вони є), якщо ви бронюєте їх заздалегідь. Середня ціна квитка на автобус Львів - Кракiв становить 800.00 грн; однак ціни змінюються залежно від часу доби та класу, і вони, як правило, дорожчі в день відправлення або їх можуть закінчитись місця для цієї подорожі.
 • Скільки часу триває автобус з Львів до Кракiв?
 • Час подорожі автобусом до Кракiв з Львів становить у середньому 18:35 - 00:30 на 332 км, але час, необхідний для поїздки автобусом до Кракiв з Львів, може відрізнятися залежно від конкретних дат або подорожі у вихідні та свята.
 • О котрій годині відправляється автобус з Львів у Кракiв?
 • Автобус з Львів до Кракiв відправляється о 18:35. Плануйте свою подорож за допомогою САНСАНБУС.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Львів?
 • Автобус з Львів до Кракiв прибуває о 00:30.
 • Чи є прямі автобуси з Львів до Кракiв?
 • Так, є прямий автобус по днях тижня - чт, з Львів до Кракiв з САНСАН БУС ТОВ. У святкові та вихідні розклади можуть змінюватись із меншою кількістю прямих автобусів.
 • О котрій годині прибуває автобус до Кракiв з Львів?
 • Автобус з Львів до Кракiв прибуває о 00:30.
 • Які компанії подорожують з Львів у Кракiв?
 • Щоб придбати найкращий квиток на автобус із Львів до Кракiв, ви можете подорожувати безпечно та комфортно з САНСАН БУС ТОВ, . Однак завжди корисно перевірити всіх можливих перевізників автобусів, які пропонують рейси до Кракiв з Львів, щоб порівняти зручності, які вони пропонують.
 • З якої Львів автостанції можна доїхати до Кракiв? На який автобусний вокзал Кракiв ви прибуваєте з Львів?
 • Пасажири найчастіше сідають на автобус із Львів, Двірцева пл. 1, який розташований близько від центру міста, і вони виходять з автобуса в Кракiв,Bosacka, 18, що також розташований недалеко від центру міста.